КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» отримає додатково 800 тис. грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Комунальне підприємство «Оздоровчо-реабілітаційний центр» профінансують на 800 тис. грн. Гроші підуть на зарплатню працівників та оплату послуг із газопостачання. Сьогодні такий проєкт рішення підтримала постійна депутатська комісія з гуманітарних питань. Остаточне рішення про виділення коштів обранці мають схвалити під час сесії ради Броварської ОТГ 29 липня.

Як зазначено в документі, із загального фонду місцевого бюджету мають виділити 500 тис. грн на зарплатню працівникам комунального підприємства. Ще 300 тис. грн піде на послуги газопостачання. Ідеться про фінансування діяльності протягом липня – вересня 2021 року.

Водночас у проєкті рішення не передбачено витрат на нарахування на оплату праці, енергопостачання, водопостачання та водовідведення.

Як розповіла представниця КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр», коштів, які виділяє Броварська ОТГ, бракує. Причина – втричі збільшився тариф за газ. До того ж, через локдаун у першому півріччі цього року, виникла потреба додаткових коштів на заробітну платню.

КП ОРЦ

Доповідачка з питання дофінансування КП “ОРЦ”

Тож, зі слів представниці компанії, до питання щодо фінансування підприємства ще доведеться повертатися, принаймні стосовно оплати послуг за газопостачання.

Альтернативних можливостей для опалення нема, зазначила представниця КП. Твердопаливні котельні «Фелікс Енерджі» не мають можливості надавати свої послуги. Мовляв, потужностей котельні і на 9 школу, і на КП «ОРЦ» не вистачить.

Водночас, зі слів жінки, модернізація на підприємстві задля економії на опаленні можлива. Для цього необхідно встановити на підприємстві котли.

Зазначимо, на І півріччя підприємство профінансовано на 2,5 млн грн. Із них на заробітну плату з нарахуваннями пішло 1,4 млн грн, на енергопостачання – 400 тис. грн, водопостачання та водовідведення – 100 тис. грн, газопостачання – 600 тис. грн.

Історія КП «ОРЦ»

Нагадаємо, до Євромайдану на підприємстві діяла схема, згідно з якою КП «ОРЦ» дотувалося з бюджету Броварської міської ради, а прибутки за надання послуг отримувало ПП «Феско», що працювало в комунальному приміщенні. Феско належить тодішньому очільнику Партії регіонів у Броварах, особистому масажисту Миколи Азарова Сергію Федоренку.

Після перемоги Революції Гідності, коли було викрито схему і КП «ОРЦ» почало працювати на себе, воно так не вийшло на самоокупність. Комунальне підприємство постійно дофінансовують із місцевого бюджету, тепер уже – бюджету Броварської ОТГ.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. КП «Реабілітаційно-оздоровчий центр» хоче орендувати школа плавання «Citi Swim»
  2. Дофінансування комунпідприємств і кримінал Сапожка – прощальна сесія міськради
  3. Ціни на автогаз у мережах АЗС зросли
Поділіться.

Залиште відповідь