Пільгове перевезення, матеріальна допомога: програму «З турботою про кожного» дофінансують на майже 2,6 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Програму Броварської ОТГ «З турботою про кожного» додатково профінансують на 2,596 млн грн. Кошти підуть на різні статті витрат. Головно – на перевезення громадян і оплату комунальних послуг пільгових категорій населення, фінансове підтримання профільних організацій тощо. Про це йдеться в проєкті рішення, який сьогодні підтримала постійна депутатська комісія з гуманітарних питань. Остаточне рішення мають затвердити 29 липня під час сесії ради Броварської ОТГ.

Нагадаємо, програма під назвою «З турботою про кожного» діє в Броварах протягом тривалого часу. Нинішній варіант, уже для всієї нової Броварської ОТГ, затвердили під кінець минулого року. Згідно з документом, на фінансування заходів у 2021 році було передбачено 8,946 млн грн. У 2022 році – 9,836 млн грн. А в 2023 році – 10,817 млн грн.

Після ухвалення рішення чиновники вперше вирішили додати грошей. Ідеться про дофінансування заходів на 2021 рік на 2,596 млн грн. Таким чином, у разі ухвалення рішення без змін під час сесії 29 липня, загальна сума цьогоріч має збільшитися до 11,542 млн грн.

Як зазначають чиновники, у зв’язку з численними зверненнями мешканців територіальної громади, громадських організацій, діяльність яких має соціальне спрямування, організацій, які здійснюють пільгове перевезення громадян, осіб із інвалідністю є потреба у виділенні додаткових коштів.

Які заходи дофінансують

Порівнюючи рішення від грудня 2020 року та проєкт рішення на найближчу сесію, можна робити висновок, що найбільше додадуть грошей на надання адресної матеріальної допомоги жителям міста (+1 млн грн) та громадським об’єднанням осіб із інвалідністю та ветеранам, благодійним фондам, діяльність яких має соціальне спрямування (+500 тис. грн).

Кошти пропонують виділити і на відшкодування витрат за безкоштовне перевезення пільгових категорій пасажирським автомобільним (+400 тис. грн) і залізничним (+200 тис. грн) транспортом.

На оплату комунальних послуг особам із І групою інвалідності, а також людям із інвалідністю за зором ІІ групи, почесним громадянам і членам сімей Небесної сотні планують додати 350 тис. грн. Іще на 100 тис. грн мають збільшити фінансування на харчування малозабезпечених громадян.

Також чиновники мають намір додати кошти на компенсацію фізичним особам, що надають соціальні послуги (+40 тис. грн), доплати до пенсії жителям, які мають понад 95 років (+38 тис. грн) і більш як 100 років (+6 тис. грн). На допомогу з похованням деяких категорій осіб додадуть 10 тис. грн. А на вітання жителів міста з ювілейними днями народженнями – ще +8тис. грн.

Водночас із фінансування організації і забезпечення поїздки в зону відчуження на поминальні дні знімуть 16 тис. грн. А з компенсації витрат на послуги зв’язку окремим категоріям – 40 тис. грн.

Фото – © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Місцевий футбольний клуб місто дотує майже на 1 млн грн
  2. КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» отримає додатково 800 тис. грн
  3. У броварському терцентрі з’явиться відділення медико-соціальної допомоги
Поділіться.

Залиште відповідь