Київ готується до нового локдауну: перепустки в транспорт тепер будуть електронні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Київ починає готуватися до третьої хвилі епідемії гострої респіраторної хвороби СOVID-19. Одним із традиційних обмежень стане прохід до пасажирського транспорту лише для певних категорій населення. Про це йдеться у протоколі № 10 засідання штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яке відбулося під головуванням першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.

Згідно з документом, столична влада направить звернення до керівників підприємств, установ та організацій критичної інфраструктури усіх форм власності щодо складання та направлення в КМДА списків працівників, які потребуватимуть спецперепусток на проїзд у громадському транспорті у разі запровадження посилених карантинних обмежень.

«Одним із важливих і дієвих факторів у протидії поширенню хвороби є уникнення великих скупчень людей, а отже – обмеження роботи громадського транспорту. Для того, щоб забезпечити життєдіяльність столиці, вже найближчим часом підприємства критичної інфраструктури мають надати інформацію про необхідну кількість перепусток. Цього разу ми плануємо запровадити електронні перепустки. Таким чином ми персоналізуємо перепустки, щоб ними могли скористатися тільки кияни, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури», – наводять на сайті КМДА слова Миколи Поворозника.

Нагадаємо, ще місяць тому українські науковці почали говорити про наближення нового штаму «Дельта». Причому прийти він мав зі сходу – раніше початку осені.

Днями чиновники найвищого рівня підтвердили побоювання. У Кабміні вказують про небезпеку не лише штаму «Дельта», а і «Лямбда». Урядовці обіцяють додаткові заходи реагування на цю загрозу, називаючи її «дуже небезпечною».

Фото – департамент транспортної інфраструктури КМДА

Читайте також

  1. Перший день локдауну: як броварці добираються до столиці. ФОТО, ВІДЕО
  2. Вільний графік руху маршруток і години обслуговування для пенсіонерів – «карантинні» рішення області
  3. COVID-19: в амбулаторіях №№ 2 і 7 вакцинуватимуть Pfizer’ом
Поділіться.

Залиште відповідь