Маршрутка № 707 заїжджатиме до ЖК «Скандія»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Для забезпечення жителів багатоквартирної житлової забудови ЖК «Скандія» належним транспортним обслуговуванням, маршрутка № 707 змінить рух. Незабаром вона заїжджатиме на вул. Анатолія Луценка, де створять нові зупинки. Про це «Трибуні» розповів головний спеціаліст експлуатації комунальних об’єктів, інфраструктури і транспорту УБЖКГІТ Геннадій Гончар.

Сьогодні виконавчий комітет ради Броварської ОТГ схвалив проєкт рішення про створення на вул. Анатолія Луценка двох нових зупинок (на Київ і Торгмаш). Вони називатимуться «ЖК «Скандія». Рішення обґрунтоване потребою забезпечити жителів нового однойменного житлового комплексу пасажирським транспортом.

Із пропозицією влаштувати нову зупинку, в кінці квітня звернулася компанія-забудовник – ТОВ «Гудфор – Лівінг», ідеться в документі.

Як розповів Геннадій Гончар, зупинки маршрутки № 707, яка їде з Торгмашу на Київ через Об’їзну дорогу та навпаки, будуть розміщені безпосередньо навпроти будинків ЖК «Скандія». У майбутньому автобуси, що їхатимуть із Торгмашу, завертатимуть на вул. Анатолія Луценка, потім їхатимуть на вул. Дмитра Янченка, вул. Євгенія Зеленького і через зупинку «Вітерець» – на столицю.

Водночас чиновник зазначає, що рішення про зміну руху маршрутки № 707 ще не ухвалене: його має затвердити Київська обласна державна адміністрація, яка курує маршрут. Але перед остаточним рішенням, за процедурою, ще мають відбутися кілька комісій на рівні обласної влади.

В управлінні пасажирських перевезень Київської обласної державної адміністрації не прокоментували «Трибуні» можливі зміни на маршруті № 707.

Нагадаємо, маршрут № 707 мав запрацювати разом із маршрутом № 706. Однак тривалий час його не запускали. У червні минулого року автобуси таки почали рух, але місцеві жителі досі скаржаться на нерегулярність перевезень. У Київській обласній державній адміністрації раніше повідомили «Трибуні», що про жодні проблеми на маршруті їм не відомо.

Читайте також

  1. Вартість проїзду Броварами зросте до 7 грн
  2. Розклад руху маршруток Бровари – Київ
  3. Запрацювала маршрутка № 707: Торгмаш – Об’їзна дорога – «Лісова»
Поділіться.

Залиште відповідь