Мінімальна зарплата лікарів зросте. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

18-го червня президент Володимир Зеленський підписав указ про збільшення мінімальної заробітної плати медичним працівникам. Про це він повідомив під час урочистостей до Дня медичного працівника.

«Зараз я підпишу указ, він має досить складну назву, але дуже просту суть: указ встановлює орієнтир мінімального рівня оплати праці», – сказав Зеленський.

Так, пропонується, що заробітна плата середнього медичного персоналу складе 13 тис. грн, і не менше ніж 20 тис. грн для лікарського складу.

Володимир Зеленський назвав неприпустимим, коли середня зарплата в галузі охорони здоров’я близька до рівня середньої зарплати в країні.

«За всієї поваги до всіх професій, але життя людини – безцінне, а отже, його порятунок має бути однією з найбільш високооплачуваних справ. Або наша країна забезпечить гідну мотивацію своїм медикам, або цю мотивацію їм нададуть інші країни», – зазначив президент.

Окрім цього Зеленський закликав представників місцевої влади «забезпечити справедливий розподіл коштів».

За декілька годин після урочистостей до Дня медичного працівника, на сайті Президента України оприлюднили указ Президента України №261/2021 «Про заходи щодо підвищення конкурентоспроможності закладів охорони здоров’я та забезпечення додаткових гарантій для медичних працівників».

ФОТО – Ваше здоров’я

Читайте також:

  1. Сімейні лікарі видаватимуть довідки про щеплення

  2. Лікарі, до яких можна звернутися без направлення – програма медичних гарантій

  3. COVID-19: У «первинці» масово хворіють сімейні лікарі. Відео

  4. Медики броварської екстреної врятували немовля, яке не дихало близько 20 хвилин. Відео

Поділіться.

Залиште відповідь