На бульв. Незалежності триває прокладання третьої гілки каналізаційного колектора. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На бульв.Незалежності, 12 триває прокладання третьої гілки каналізаційного колектора. Також відбуваються підготовчі роботи до облаштування прибудинкової території, що біля амбулаторії №2.

Тендер на реконструкцію каналізаційного колектора з прокладанням третьої гілки від КНС №2, що на вул.Шолом-Алейхема, 13/1 до колодязя гасника на бульв. Незалежності,12 у липні 2021 р. виграло ТОВ «Джі ес груп Девелопмент». Договір на проведення робіт підписано 4 серпня.

Загальна вартість робіт складає 18 млн 264 тис.623,80 грн. Із місцевого бюджету витрати мали скласти 11 млн 884, 102 тис.грн, ще 6 млн 380, 521 тис.грн мала виділи область рішенням КОР від 24.12.2020 року.

Підрядник має виконати земляні роботи, установити запірну арматуру, змонтувати колодязі КК-2, улаштувати камери-гасника напору КК-3, прокласти трубопроводи, зробити кріплення траншеї і тимчасові шурфи, улаштувати терморезисторні муфти та інше.

Особливо активно роботи тривали протягом жовтня. Фактично переважна більшість робіт виконана. Наразі підрядники проводять бетонування.

каналізаційний колектор на Незалежності

каналізаційний колектор на Незалежності

каналізаційний колектор на Незалежності

Згідно з договором, усі роботи підрядник має завершити до кінця поточного року.

Також паралельно відбуваються підготовчі роботи до облаштування прибудинкової території. Так, знімається верхній шар дорожнього покриття та демонтовано бордюри.

каналізаційний колектор на Незалежності каналізаційний колектор на Незалежності

Зазначимо, що на Незалежності відбувається ремонт лише частини від запланованих ремонтних робіт. За фактом виконаних робіт 6 млн 380, 521 тис.грн заплатила область. Проте залишається прокладання трубопроводу до КНС №2, що на вул.Шолом-Алейхема, 13/1. Хто фінансуватиме ці роботи – область чи місто – невідомо. Але в міста грошей немає.

Нагадаємо, на цій ділянці прибудинкової дороги, що біля амбулаторії №2, неодноразово провалювалася земля разом із автівками та фонтанували нечистоти. Причина провалів та витікання нечистот –  гнилі каналізаційні мережі.

провалилася автівка

Читайте також

  1. Головний каналізаційний колектор Броварів тріснув та обвалився. Але ще «дихає»
  2. На прибудинковій території бульв. Незалежності, 12 під автомобілем провалилася земля. Відео
  3. Ремонт  колектора: вчора – фонтани нечистот, сьогодні – обвал землі
  4. Стався обвал колектора на Героїв Небесної Сотні, рух авто обмежений. ФОТО
  5. Вулицю Героїв Небесної Сотні перекрили для руху авто через аварію на каналізації – ФОТО
  6. Зливовий колектор: Бровари на «бомбі» сповільненої дії
Поділіться.

Залиште відповідь