На яких АЗС у Києві та Броварах є бензин: онлайн-карта

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА створив інтерактивну карту, завдяки якій водії можуть дізнатись про наявність бензину на київських і броварських АЗС.

Карта, зокрема, містить інформацію щодо обмежень із заправки палива на один автомобіль.

Переглянути онлайн-карту заправок, де є бензин, можна за ЦИМ посиланням.

На мапу нанесено адреси АЗС, графіки їх роботи, а також вона містить інформацію щодо обмежень по заправці палива на один автомобіль.

Нагадаємо, в окремих регіонах України утворився тимчасовий дефіцит пального на АЗС. Це сталося через удари російської армії по паливній структурі України останніми трьома тижнями. Зокрема, знищений Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні, а також низка великих нафтобаз операторів ринку зі значними запасами пального.

Упродовж 7 днів дефіциту пального на АЗС не буде, але ціни дещо зростуть. Про це заявила перша віцепрем’єр-міністерка економіки Юлія Свириденко. Так, завдяки законтрактованим обсягам на території Західної Європи, проблема з дефіцитом пального на автозаправних станціях буде розв’язана протягом тижня.

Поки що в Київській міській адміністрації закликають людей поменше їздити власним транспортом, аби першочергово забезпечити потребу в пальному для військових.

У КМДА зазначають, що мережа громадського транспорту постійно розширюється, аби забезпечити перевезення мешканців, які повертаються в столицю.
Перелік актуальних маршрутів наземного громадського транспорту столиці можна знайти за посиланням – https://bit.ly/3xB5UPD

Читайте також

  1. Броварами – 11 грн, до Лісової – 25 грн: нові ціни на проїзд маршрутками
  2. В Україні скасують ПДВ та акцизи на пальне – Зеленський
  3. «Бандерівське смузі» для російських окупантів від броварчан
  4. У Броварах стихійних торговців об’єднають в одному місці
  5. Проїзд «чернігівською» трасою відкрито: зруйновану ділянку біля села Залісся відновили
  6. Житель Гоголева загинув від вибуху замінованої окупантами машини
Поділіться.

Залиште відповідь