Броварами – 11 грн, до Лісової – 25 грн: нові ціни на проїзд маршрутками

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ціни на проїзд містом і до метро «Лісова» зросли. Про це повідомили журналістам «Трибуни» мешканці міста, які ранком їхали на роботу. Підтвердили цю інформацію і броварські перевізники. 

За словами Василя Пилипчука, перевізника на міському маршруті №2, від сьогодні ціна містом в усіх перевізників зросла на 3 грн і складає 11 грн. Причиною цьому перевізник називає дефіцит пального та зростання його ціни. «На запчастини ціна зросла на 40%, на пальне – на 70%. Та і при такій ціні бензин і газ нині в дефіциті, – каже Василь Пилипчук. – Я їжджу з каністрами, щоб придбати пальне, бо ввечері його вже може і не бути, і автобуси завтра просто не зможуть виїхати на маршрут».

Нині на маршруті №2 курсує 4 автобуси, згодом планують додати ще одну машину, повідомив Василь Пилипчук.

Представник перевізника АТП «13209» Олександр, автобуси якого курсують маршрутом № 404, підтвердив зростання проїзду до столиці до 25 грн (на 5 грн). Причиною цього називає брак палива, зокрема дизельного. Та і постачання необхідних запчастин на автобуси припинилося, каже Олександр, а вони надходили з Туреччини та Китаю. Окрім цього, зменшився пасажиропотік.

За новими тарифами їздитимуть і на маршруті № 322. Про це повідомив Олег Іваненко – співвласник та директор Броварського міського товариства інвалідів із ураженням опорно-рухового апарату «Прагнення», яке є засновником автотранспортного підприємства інвалідів «Інватранс», що займається перевезенням пасажирів на маршрутах № 403-А та №332.

Маршрут №403-А нині не працює: не рентабельно, кажуть у перевізника. На маршруті №332 наразі працює лише 5 автобусів.

У перевізників зазначають, що насправді тариф у 25 грн не рятує ситуацію, адже платити зарплату водіям немає чим, так само, як і обслуговувати транспорт.

Маршрути №5, №402, та 728 ( Дімітрово-Київ через Бровари) обслуговує ТОВ «Автопас-К» (директор – Володимир Білоконь). За словами перевізника, ціна до Києва до 25 грн зросла на маршруті № 402 з 16 квітня, а від сьогодні піднімають тариф на проїзд містом.

«Ще напередодні війни приміські перевізники написали заяву в КОДА з проханням погодити підвищення тарифів на проїзд із 25 лютого. Але війна внесла свої корективи, –  розповідає Білоконь. –  У березні ми не працювали, а коли окупантів із Київщини вигнали, ми почали запускати по одному – два автобуси: підвозили людей до Києва через блокпости за старим тарифом – 20 грн. А з 16 квітня вже розпочали возити за новою ціною».

За словами Білоконя, рішення возити громадян містом за новими тарифами ухвалено самостійно, без погодження з владою міста. Проте це зроблено лише з одною метою: щоб у надзвичайних умовах не зупинилося транспортне сполучення в Броварах, пояснює Білоконь. Перевізники сподіваються, що місто зрозуміє їх крок, адже процедура погодження тарифів триває в межах 3 місяців, проте ніхто не міг чекати  потрібно було перевозити людей.

Володимир Білоконь зазначає, що після війни тариф на проїзд містом переглянуть у бік зменшення.

Нині в місті  на маршруті №5 працює 4 машини ( у вихідні 2), а на маршруті № 402 (разом із іншим перевізником «Бровариавтопас») 12 автобусів. «Слово «прибуток» у перевізників зараз не розглядається, – каже Білоконь. Ми працюємо, щоб могли заправити пальне, заплатити зарплату водіям і обслуговувати машини. Переселенців і пенсіонерів ми возимо безкоштовно. Ми не вимагаємо в людей платити 11 грн, добре, якщо заплатять 8 чи 10 грн. Але 11 грн – це та ціна, яка дозволить нам нині протриматися».

Читайте також

  1. Комунальні тарифи: якими будуть, хто їх може не сплачувати та кому відшкодують
  2. У Дії можна оформити статус ВПО та отримати фінансову допомогу. ВІДЕО
  3. Засмоктало: землі Броварського району не пропустили російську техніку «на Кієв». ФОТО
  4. «Наші ЗСУ – неймовірні. Ми надихаємося їх мужністю і просто не маємо права нічого не робити», – Олег Іваненко
  5. У Броварському районі ворог обстріляв одну з високовольтних підстанцій – голова КОВА
  6. У Києві 5 станцій метро перейменують. Як назвати? ОПИТУВАННЯ
  7. Проїзд «чернігівською» трасою відкрито: зруйновану ділянку біля села Залісся відновили
Поділіться.

Залиште відповідь