Комунальні тарифи: якими будуть, хто їх може не сплачувати та кому відшкодують

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Деяких українців можуть офіційно звільнити від плати за комунальні послуги. Відповідний законопроєкт перебуває на розгляді у Верховній Раді. Кого на сьогодні вже звільнено від сплати за комуналку, кому відшкодують, та які тарифи наразі в Броварах – читайте в матеріалі.

Якщо законопроєкт ухвалять, то громадян, які втратили своє житло в результаті бойових дій або тих, у кого воно значно пошкоджене та непридатне для проживання, звільнять від оплати комуналки. На сьогодні  від СПЛАТИ комунальних послуг до кінця війни місцева влада ЗВІЛЬНИЛА мешканців Харкова. Навіть тих, у кого житло вціліло.

Броварчан місцева влада просить комунальні послуги сплачувати за можливості. Якщо ви не можете вчасно сплатити рахунки, то на період дії воєнного стану вам не нараховуватимуться ні штраф, ні пеня, також за жодних обставин вас не відключать від надання послуги.

Проте після війни ці зобов’язання ніхто не скасовуватиме і платіжки доведеться погасити.

 1. Найближчі пів року діятимуть чинні тарифи на ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ – 1, 44 грн за кіловат для тих, хто споживає менше 250 кіловат.
 2. У квітні 2022 р. тариф на ГАЗ мав підвищуватися, але через війну підвищення відтерміновується: тариф залишається таким, як був раніше – 7, 99 грн за 1 м куб.
 3. Тарифи на холодну і гарячу ВОДУ не підвищуватимуться до кінця травня: гаряча вода – 101, 58 грн за 1 м куб, холодна – 15, 41 грн за 1 м куб, стоки – 14, 86 грн за 1 м куб. Як повідомляли в КП «Броваритепловодоенергія» на початку квітня, тарифи за тепловодопостачання поки що залишаться на рівні березневих. Наразі КП «Броваритепловодоенергія» готує для містян платіжки з урахуванням коригуючого коефіцієнта.

«Протягом березня дуже знизилася потреба в холодній воді: якщо раніше на місто подавалося 22 тис.кубів, то в березні було близько 10 тис.кубів. Тому з річної потреби, яка пішла на місто, вирахували коефіцієнт за березень, що складає 0, 45. Проте це стосується лише тих громадян, які не мають лічильників. Інші сплачують за воду згідно з лічильником», – пояснила  заступниця директора КП «Броваритепловодоенергія» Владлена Боровська.

 1. Комунальні послуги ВІДШКОДУЮТЬ ТИМ, хто прийняв у себе переселенців. Власнику житла необхідно подати заяву про готовність дати притулок до органу місцевого самоврядування (ОМС). Після поселення – повідомити про це ОМС.

Читайте також

 1. У Дії можна оформити статус ВПО та отримати фінансову допомогу. ВІДЕО
 2. Освітній чат-бот допоможе знайти школу, садочок чи відновити документи
 3. Житло, взяте в іпотеку чи кредит, зруйноване: які пільги
 4. Проїзд «чернігівською» трасою відкрито: зруйновану ділянку біля села Залісся відновили
 5. Українським фермерам надсилатимуть насіння з ЄС та Канади
 6. Наслідки війни: хто відшкодує, якщо знищено бізнес чи майно в будинку
 7. У Броварах за воду сплачуватимуть із урахуванням коригуючого коефіцієнта
Поділіться.

Залиште відповідь