У Броварах за воду сплачуватимуть із урахуванням коригуючого коефіцієнта

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Війна та велика кількість біженців, які залишили свої будинки і не можуть передавати показники споживання води, змусила змінити правила розрахунку платежів за воду. Про це пише ТСН.ua

Для того, щоб споживачі, які не передавали показники лічильників води, або у яких такі лічильники відсутні, не платили надмірно, під час дії воєнного стану буде застосовуватися коригуючий коефіцієнт, повідомили в Мінрегіоні.

Розроблено зміни до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, які враховують особливості її застосування під час дії воєнного стану.

Йдеться про застосування коригуючого коефіцієнту, який враховуватиме зменшення обсягу постачання послуг, порівняно з мирним періодом. За цим коефіцієнтом, починаючи з березня, виконавці коригуватимуть обсяг споживання послуг із централізованого водопостачання, постачання гарячої води та централізованого водовідведення в населеному пункті під час дії воєнного стану.

У Броварах

Як повідомила «Трибуні-Броварів» заступниця директора КП «Броваритепловодоенергія» Владлена Боровська, тарифи за тепловодопостачання в квітні залишаться на рівні березневих. Наразі КП «Броваритепловодоенергія» готує для містян платіжки з урахуванням коригуючого коефіцієнта.

«У цьому місяці друкуватимемо платіжки і розноситимемо споживачам. Для оплати можна використовувати термінали в наших пунктах прийому, платити онлайн або через банки», – повідомила Владлена Боровська.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Соціальну допомогу внутрішньо переміщеним особам можна отримати на картки ПриватБанку
  2. Як оцінюватимуть учнів під час війни. Пояснення
  3. Відповіді на найпоширеніші запитання, що стосуються соціальних виплат під час війни
  4. Усі аптеки зобов’язані приймати паперові й електронні рецепти на ліки – МОЗ
Поділіться.

Залиште відповідь