Трибуна – Бровари

На «Новій пошті» з’явилися роботи: який мають вигляд і що роблять. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Нова пошта» почала впроваджувати роботів для сортування посилок. Про це повідомляють у пресслужбі компанії.

«Використання таких роботів дозволило збільшити продуктивність сортування дрібних посилок удвічі. Наразі працюють 272 таких роботи», – йдеться в повідомленні.

В залежності від ваги посилки, компанія використовує різні види роботів. На зонах сортування дрібних відправлень (до 2 кг) використовується робот-train, якого розроблено спільно з українським виробником SBR. Для сортування відправлень до 30 кг – використовуються роботи-піруети української компанії Deus Robots.

«Зі стрічки вивантаження посилка потрапляє до робота. Далі він під’їжджає для сканування посилки і потім викладає її на роликовий конвеєр, з якого відправлення потрапляє безпосередньо в спеціальну сумку для доставки. Завдяки спритності, такі роботи можуть працювати на різних ділянках сортування», – розповідають про принцип роботи роботів у пресслужбі «Нової пошти».

Також компанія прагне покращувати роботизацію вантажних терміналів.

«Роботизація сортувальних терміналів дозволяє збільшувати продуктивність без додаткових навантажень на співробітників», – повідомляють у  компанії.

Зазначається, що зараз роботизовано зони вантажних і дрібних відправлень на 20 сортувальних центрах, і до кінця року вони з’являться ще на 10 об’єктах. Роботи вже працюють у депо Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Борисполя, Мелітополя, Покровська, Новомосковська, Старобільська, Коростеня, Стрия, Самбіра, Ковеля, Стоянки.

ФОТО – Нова пошта

Читайте також:

  1. Акція з «подарунками»: Нова пошта попереджає про шахрайство

  2. Нова пошта знизила тариф на доставлення в поштомати

  3. Нова пошта протестувала доставку посилки безпілотником. ФОТО, ВІДЕО

  4. У Новій пошті з’явилася ще одна послуга

Поділіться.

Залиште відповідь