На території Броварщини продовжилися дорожні роботи. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Укравтодор продовжив капітальний ремонт траси міжнародного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, щойно дозволили погодні умови. Протяжність траси в межах Київської області, зокрема і Броварського району, становить 42 км. Про це повідомили в пресслужбі «Укравтодору» на сторінці у Фейсбуці.

Відомо, що наразі в рамках президентської програми «Велике будівництво» вже почалося фрезерування на 57-му км і влаштування основи дорожнього одягу із застосуванням методу холодного ресайклінгу на 54-му км траси в Семиполках.

За даними Укравтодору, ремонт проводитиметься на обході міста Бровари протяжністю 19 км, а також на відрізку між крайнім пунктом обходу Броварів і кордоном із Київською та Чернігівською областями. Протяжність цієї ділянки в межах Броварського району – 25 км.

Всього ж у ході капітального ремонту на трасі М-01 підрядна організація «AzVirt» LLC має відновити і посилити дорожнє покриття, відремонтувати  шляхопроводи, встановити нові дорожні знаки, нанести розмітку і встановити зовнішнє освітлення.

Капітальний ремонт траси М-01 реалізується за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку в рамках проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва».

Технічний нагляд за ходом виконання робіт здійснює корейська компанія FIDIC – Dongsung Engineering CO., LTD.

Згідно з планом, проєкт мають реалізувати протягом двох років.

Востаннє трасу М-01 довжиною 223,1 км ремонтували в 1998 році. Вона проходить через Київську та Чернігівську області до КПП «Нові Яриловичі» на кордоні з Білоруссю.

У межах Київської області, зокрема і Броварського району, траса має протяжність 42 км, її мають відремонтувати повністю.

ФОТО – Укравтодор

Читайте також:

  1. Велика об’їзна дорога Києва: від Броварів до Українки, Глевахи і Бородянки

  2. Між Броварами та Києвом побудують надземний пішохідний міст

  3. Між Броварами та Києвом відновили пішохідний міст

  4. Укравтодор запровадив інтерактивну мапу доріг

Поділіться.

Залиште відповідь