Наростити 2-хметрові нігті за 3 години: броварчанка планує встановити рекорд України

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Майстриня з манікюру Вікторія Бондаренко планує встановити рекорд Україну з нарощування найдовших нігтів. Так, за 3 години вона хоче наростити моделі 2-хметрові гелеві нігті. Встановлення рекорду відбудеться в Броварах 26 січня.

Найдовшими нарощеними нігтями не лише в Україні, а й світі, планує здивувати всіх броварчанка Вікторія Бондаренко.

Вікторія Бондаренко –  майстриня з манікюру з 18 стажем, засновниця онлайн і офлайн шкіл манікюру в Броварах, суддя незалежних чемпіонатів України нігтьового сервісу в ГО «Спілка майстрів краси України», міжнародна тренерка з манікюру та нарощування нігтів.

Вікторія Бондаренко

Вікторія Бондаренко

Протягом 3 год Вікторія планує наростити моделі 2-хметрові гелеві нігті. Моделлю для встановлення рекорду погодилася бути броварчанка Лілія Снюсь – відома блогерка, що має понад 1 млн підписників у ТікТоці та 146 тис. підписників в Інстаграмі.

Думка зареєструвати в Книзі рекордів України найдовші нарощені гелем нігті прийшла спонтанно, розповідає Вікторія, позаяк офіційних рекордів зареєстровано ще не було.

Нарощування нігтів моделі Вікторія здійснюватиме на 5 пальцях правої руки. Відбуватиметься нарощування на спеціальному каркасі. Ці нігті Вікторія планує покрити лаком і задекорувати.

Весь процес нарощування супроводжуватиме ведучий. Власне після завершення процесу нарощування він і організує проведення конкурсів, в яких візьме участь модель. Із нарощеними 2-хметровими нігтями Лілія має почистити картоплину, пришити ґудзик, заплести косу, підняти з підлоги 10 коп. та інше.

Потім майстриня нарощені нігті зніме і прикріпить на спеціальний браслет. Кожен охочий зможе з цим шедевром сфотографуватися.

Встановлення рекорду України відбудеться в Броварах 26 січня о 12 год на вул. Я.Мудрого, 90, (2 поверх).

Фото –  тематичне

Читайте також

  1. Робив масаж протягом 26 годин: броварчанин Василь Закревський встановив абсолютний рекорд України   
  2. Рекорд України: 97% виборців підтримали Вадима Булкота з Калинівки. ВІДЕО
  3. Головує 36 років: Великодимерський селищний голова Анатолій Бочкарьов – рекордсмен Книги рекордів України
  4. «Після Ла-Маншу наступним буде космос. Якщо допоможе Ілон Маск»,  – Олег Іваненко
  5. Олег Іваненко переплив Босфор зусиллями лише однієї руки
Поділіться.

Залиште відповідь