У Броварській громаді чиновники для батьків організовують школу підтримки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Для жителів Броварської громади організують «Школу батьківської підтримки» для молодих батьків, сімей із дітьми та багатодітних родин. Завдяки їй планують «підвищити батьківський потенціал, налагодити тісний емоційний контакт між батьками та дітьми, створити сприятливі умови для повноцінного розвитку та виховання дітей у найкращих традиціях християнської родини». Про це йдеться в сьогоднішньому рішенні виконкому Броварської громади.

Як ідеться в проєкті рішення, який схвалили без змін та доповнень, відділ сім’ї та молоді виконавчого комітету Броварської міської ради має забезпечити діяльність «Школи батьківської підтримки» для молодих батьків, сімей із дітьми та багатодітних родин на базі відділу сім’ї та молоді.

Згідно із затвердженим положенням, взяти участь у навчанні зможуть молоді батьки, сім’ї з дітьми, багатодітні родини, пари, які готуються до подружнього життя, що зареєстровані та живуть на території Броварської міської територіальної громади.

Функціонування та діяльність школи відбуватиметься із залученням спеціалістів із сімейних відносин, психологів, юристів, коучів, менторів, спікерів для проведення систематичних зустрічей із батьками. Участь у заходах зможуть узяти від 15 до 30 відвідувачів. До роботи з ними залучать 4 працівники.

Відповідно до затвердженого кошторису, на діяльність такої школи необхідно виділити 15 тис. грн – по 3750 грн за 4 проведені заходи. Ідеться про семінари – тренінги з практикуючим психологом.

Читайте також

  1. Курс «Християнська етика» продовжуватимуть впроваджувати в закладах освіти Броварської громади
  2. Християнська етика в школах і виховання дітей: Духовна рада Броварів відновила роботу
  3. У броварських закладах освіти планують запроваджувати християнську етику
Поділіться.

Залиште відповідь