Підприємець викупить покращену ним «будку для двірників». Після оформлення землі під об’єктом

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У серпні цього року ФОП «Канський В.П» намагався приватизувати покращену ним «будку двірника», що в Броварах на Київській, 310-Б. І депутати включили її в перелік об’єктів, що підлягають приватизації в 2021 р. Позаяк земельна ділянка під «будкою» залишається у власності громади, тож розпочати приватизацію неможливо. Поки підприємець займається її оформленням, 23 листопада виконком продовжив ФОП «Канський В. П» оренду «будки для двірників» ще на 3 роки. 

«Будка двірника» площею 59,2 кв.м розташована на вул. Київська, 310-Б, обліковується на балансі КП «ЖЕК №5». Цільове призначення об’єкта оренди – «надання послуг населенню».

Ще 3 серпня 2021 р. в управління з питань комунальної власності та житла надійшла заява від ФОП «Канський В.П» із проханням дозволити приватизувати та викупити орендоване ним приміщення площею 59,2 кв.м на вул. Київській, 310-Б. Володимир Канський три роки тому взяв в оренду занедбану будку для двірників і побудував на її місці МАФ.

Підприємець хоче купити в броварської громади покращену ним «будку для двірників»

 

будка двірника на Київській, 310-Б

Чиновники управління з питань комунальної власності та житла тоді  посилалися на ст. 18 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та вказували, що Канський може викупити орендоване майно, оскільки виконуються необхідні умови.

Також зазначали, що надання дозволу на приватизацію дозволить «ефективно використовувати комунальне майно Броварської міської ради та поповнювати бюджет».

У серпні, під час засідання «комунальної» комісії», думки депутатів щодо того, чи варто надавати дозвіл на приватизацію, а потім і на продаж комунального об’єкта, розділилися.

Зокрема, була пропозиція не продавати об’єкт, лише  продовжувати його здавати в оренду, але через конкурс. Також прозвучала думка продати покращене комунальне майно, позаяк у броварської влади до нього «не доходять руки». Цей проєкт рішення підтримала погоджувальна комісія. А згодом і на сесії 26 серпня депутати 25-ма голосами підтримали проєкт рішення про включення нежитлового приміщення окремо розташованої будівлі площею 59,2 кв.м, що на вул. Київська,310-Б, до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в 2021 році. Приватизація «покращеного» об’єкту обійдеться підприємцю в близько 160 тис. грн. За його словами, у покращення об’єкту він вклав близько 600 тис.грн.

Якщо спочатку Володимир Канський сказав журналістам, що планує в МАФі облаштувати перукарню, де створить 3-4 робочих місця, а на землю, що розташована поряд – під гаражами – не претендує, то під час сесії прозвучала інша інформація – там буде міні-маркет.

Як повідомив журналістам начальник управління з питань комунальної власності та житла  Володимир Маковський, розпочати процедуру приватизації поки що неможливо, бо під об’єктом не оформлена земельна ділянка. Наразі підприємець цим займається.

Позаяк термін оренди «будки для двірників» завершився, Володимир Канський знову звернувся в управління з питань комунальної власності та житла про його продовження.

І члени виконкому 25 листопада одноголосно  підтримали проєкт рішення.

Можливо, в пана Володимира і благі наміри – облаштувати в МАФі міні-маркет без претензії на землю, що поряд під гаражами, проте в місті вже є приклади того, як орендована маленька будка охорони на автостоянці, паркан та асфальтне покриття на розі вулиць М. Грушевського та Небесної Сотні, стали приватною власністю, і тепер замість автостоянки там з’явиться АТБ. Таке рішення підтримали більшість депутатів на сесії 18 листопада.

Читайте також

  1. Автостоянка VS торговельний центр: боротьба триває
  2. Зі стоянки на вул. Грушевського, 15-Г вигнали автовласників. Будуватимуть АТБ? ФОТО

  3. Автостоянка на вул. Грушевського: віддадуть під АТБ?
  4. Автостоянка на Грушевського: відстояли? – Підсумки позачергової сесії
  5. Замість стоянки для машин – торговельний центр: чому депутати проти громади?
Поділіться.

Залиште відповідь