Прорвало: промислові стоки з алюмінієвого заводу текли вулицями Перемоги. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ранком 14-го травня мешканці Перемоги, що під Броварами, почали бити на сполох через невідому білу речовину, яка текла дорогою, зеленою зоною та територією лісопосадки обабіч дороги. 

Про цей факт громадяни відразу повідомили управлінню інспекції та контролю Броварської міськради, представники якого вже згодом на місці події встановили, що це є витік промислових стоків.

На місце прибула слідчо-оперативна група, представники ДСНС, Держпродспоживслужби та відділу лабораторних досліджень. Як зазначено на сайті міськради, представники ТОВ «Броварський алюмінієвий завод» підтвердили факт витоку промислових стоків саме з території свого підприємства.

ТОВ «Броварський алюмінієвий завод», витоки, фото - БМР

Як згодом з’ясувалося, почалося все близько 06:00. Оператор лінії очисних споруд підприємства помітив падіння тиску перекачуваних нейтралізованих промислових стоків на шламонакопичувач. Уже через півтори години начальник відповідного цеху виявив прорив трубопроводу на певній ділянці.

Зі слів представників заводу, аварійна ситуація виникла через зношеність трубопроводу, який веде до шламонакопичувача. Витік ліквідовано, систему скиду відходів перекрито.

ТОВ «Броварський алюмінієвий завод», витоки, фото - БМР

ТОВ «Броварський алюмінієвий завод», витоки, фото - БМР

Як зазначає головний спеціаліст із екології міськради Юрій Жимайлов, представники заводу повідомили, що речовина, яка витікла, нейтральна і загрози для для людей не складає. Проте ступінь шкоди, завданої навколишньому середовищу, можна буде говорити після проведення низки експертиз.

ФОТО – Броварська міськрада

Читайте також:

  1. Забруднювали землю: екологи оштрафували КП «Броваритепловодоенергія». ФОТО, ВІДЕО

  2. Що робить трикотажна фабрика «Роза» для зменшення забруднення повітря

  3. У Броварах стартував онлайнмоніторинг забруднення повітря

  4. На трикотажній фабриці «Роза» планують модернізацію, щоб зменшити викиди

Поділіться.

Залиште відповідь