Питання будівництва в Броварах АТБ на вул. Грушевського, 15-Г переглянуть – виконком підтримав петицію

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Виконавчий комітет Броварської міської ради під час сьогоднішнього засідання погодив підготувати новий проєкт рішення на сесію щодо долі ділянки на вул. Михайла Грушевського, 15-Г, де донедавна була розміщена стоянка автівок. Хоча на сесії 23 грудня, попри протести місцевих жителів, депутати віддали ділянку під будівництво нового магазину АТБ.

Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету члени колегіального органу розглянули електронну петицію «Ні» АТБ на вулиці Грушевського!  Вимога залишити автостоянку!».  Її оприлюднили лише 1 грудня і за короткий час петиція зібрала необхідні 250 голосів для її розгляду.

Як зазначено в петиції Ярослава Добрівського, в районі безліч магазинів, а от автостоянки немає. На Грушевського, 15-Г раніше була стоянка, розрахована на понад 70 автівок, і вона ніколи не пустувала. Тепер багаточисельні автомобілі люди змушені залишати по обидва боки дороги біля парку. Тож автор петиції зазначає, що в цьому районі потрібна автостоянка, а не АТБ,

Міський голова Ігор Сапожко зазначив, що на цей час існує колізія – незрозуміло як ухвалювати рішення щодо питання, яке вже має рішення сесії. Нагадаємо, у листопаді депутати погодилися віддати ділянку під будівництво магазину АТБ.

акція протесту

Акція протесту проти будівництва АТБ замість стоянки

Голова громади запропонував підготувати новий проєкт рішення щодо будівництва АТБ і подати його на розгляд профільної комісії та в подальшому на сесію міськради. Яка саме буде рекомендація в проєкті рішення – визначиме комісія.

Електронну петицію направлять на розгляд до управлінь містобудування та архітектури, земельних ресурсів для вивчення питання і надання пропозицій щодо реалізації петиції. Таке рішення підтримали одноголосно.

Передісторія

Нагадаємо, питання щодо будівництва АТБ на вул. М. Грушевського, 15-Г перебуває на порядку денному вже протягом року. Водночас, як ідеться в документах, «АТБ-Торгстрой» орендує зазначену ділянку з весни 2018 року. 13 лютого 2020 року рішенням сесії міськради «АТБ-Торгстрой» надано дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Цільове призначення змінюють із «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі». Тоді ж договір оренди із підприємством затверджують.

паркування

Влітку власників авто вигнали зі стоянки

Однак, місцеві жителі виходять на протести, де висловлюють аргументи проти будівництва супермаркету та за збереження автопаркування. У результаті, міський голова Ігор Сапожко накладає на рішення вето. Утім, питання виносять на сесію ще кілька разів.

18 листопада депутати дають дозвіл «АТБ-Торгстрой» на розроблення проєкту землеустрою, а під час сесії 23 грудня затверджують проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки і зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в користуванні ТОВ «АТБ –торгстрой» площею 0,1784 га,  із «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» на «для будівництва і обслуговування будівель торгівлі».

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Автостоянка на вул. Грушевського: віддадуть під АТБ?
  2. Зі стоянки на вул. Грушевського, 15-Г вигнали автовласників. Будуватимуть АТБ? ФОТО
  3. Автостоянка на Грушевського: відстояли? – Підсумки позачергової сесії
  4. Замість стоянки для машин – торговельний центр: чому депутати проти громади?
  5. Офісний центр на вул. Гагаріна, 21 та автостоянка на вулиці Грушевського: що між ними спільного?
Поділіться.

Залиште відповідь