Рейтинг найнадійніших банків в Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Найнадійнішим серед великих банків України названо Ощадбанк. Про це свідчить рейтинг видання Гроші.ua за серпень 2021 року. Проте, що стосується якості обслуговування, то згідно з Народним рейтингом банків від порталу «Мінфін», Ощадбанк займає далеко не перші місця.

Так, під час складання рейтингу використовували звіти від 1 липня, оприлюднені на сайті Нацбанку. Видання також взяло до уваги співвідношення капіталу банківської установи і вкладених фізособами грошей, проблеми з виплатою вкладів, надійність акціонерів, ставку залучення вкладів у гривні за 3 останні місяці.

За результатами дослідження сформували таблицю з декількох пунктів, де здебільшого лідирував  Ощадбанк. Його сумарний рейтинговий показник склав 0,8412.

У другому рядку в рейтингу – Райффайзен Банк Аваль (0,7857).

Трійку замкнув Укргазбанк (0,7548). Далі йдуть УкрСиббанк (0,7222), ОТП Банк (0,7128), Укрексімбанк (0,6981), ПроКредит Банк (0,6845). Повний рейтинг виглядає так:

банки, рейтинг

Проте згідно з Народним рейтингом банків, що побудований на основі відгуків клієнтів порталу «Мінфін» щодо якості обслуговування і оновлюється щоденно, станом на 18 вересня 2021 р. лідирує monobank. На другому місці – А-Банк, на третьому – sportbank. Ощадбанк лише на 8-му місці, Укргазбанк – на 10-му, а Райффайзен Банк Аваль – на 16-му.

банки, рейтинг

Читайте також

  1. Як працюватимуть банки під час святкових вихідних у серпні та жовтні
  2. Гроші на поховання тепер виплачують лише через банки
  3. Куди поскаржитися на банки, які нав’язують непотрібні послуги
  4. Банківський кешбек може невдовзі значно скоротитись
  5. Українські обмінники приймають не всі долари: причини
Поділіться.

Залиште відповідь