Рівень бактерій кишкової палички в озері Білому знизився в 30 разів. ДОКУМЕНТ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

За тиждень в озері Білому, що в парку «Приозерний», рівень шкідливих бактерій знизився в понад 30 разів. Вода тепер відповідає нормам щодо гігієнічних вимог для зон рекреації водних об’єктів. Про це йдеться на сайті Броварської міської ради.

26 липня Броварський райвідділ ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України провів мікробіологічні лабораторні дослідження води із озера парку «Приозерний».

Через три дні стали відомими результати. Згідно з ними, за допустимої норми 10 тис. на 1 дм³, у воді озера «Біле» виявили лише 2,3 тис. бактерій лактозопозитивної кишкової палички.

Результати аналізу 29.07.2021

Як зазначено в повідомленні, у воді озера Білого патогенна мікрофлора відсутня, колі-фаги також не виявлено.

Нагадаємо, що 19 липня також відбувся відбір зразків води з озера Білого, результати отримали 23-го. Тоді аналіз показав перевищення умовно патогенної мікрофлори, зокрема лактозопозитивної кишкової палички, у 7 разів – 70 тис. Тоді також виявили й бактерії циклобактера.

Результати аналізу 23.07.2021

«Причиною значного підвищення рівня лактозопозитивної кишкової палички може бути спека», – повідомила на останній оперативній нараді в.о.керівника Броварського райвідділу державної установи «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ Ольга Строй.

Нагадаємо, що озера Броварів (в парках «Перемога» та «Приозерний») не придатні для купання. Проте люди продовжують купатися у водоймах обох парків.

Фото – Андрій Захарченко, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. В озері парку «Приозерний» виявили в 7 разів перевищення кишкової палички

  2. В озері парку «Перемога» втопилася молода жінка

  3. У озері парку «Перемога» встановлять фонтан із підсвічуванням. Коли, хто та навіщо

  4. Озеро в парку «Перемога» паспортизують. Чи можна буде купатися?

Поділіться.

Залиште відповідь