В озері парку «Приозерний» виявили в 7 разів перевищення кишкової палички

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Так, вода в озері Білому парку «Приозерний» не відповідає стандартам. При цьому аналіз проб води в озері парку «Перемога» відхилень від норм не показав. Про це під час оперативної наради 26 липня повідомила в.о.керівника Броварського райвідділу державної установи «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб» МОН Ольга Строй.

За словами Ольги Строй, відбір зразків води з озера Білого в парку «Приозерний» відбувався 19 липня, результати отримали 23-го.

Аналіз показав перевищення умовно патогенної мікрофлори, зокрема лактозопозитивної кишкової палички, у 7 разів. Допустима ж доза на 1 дм³  –  до10 тис., а виявлено – 70 тис.

Як повідомляє керівниця райвідділу ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб», умовно патогенна мікрофлора людині не шкодить, проте значне її перевищення може стати причиною отруєння та кишкових розладів.

Також виявлено і бактерії циклобактера.

Пагогенної мікрофлори аналіз зразків води не показав.

Причиною значного підвищення рівня лактозопозитивної кишкової палички Ольга Строй називає спеку.

Сьогодні спеціалісти ДУ відібрали повторно зразки води з озера Білого. Результати аналізів  мають бути готові в п’ятницю, 30 липня.

Проте, як повідомила Ольга Строй, хімічні, мікробіологічні та санітарно-гігієнічні показники якості води в озері парку «Перемога» –  в нормі. Аналіз забору води зі штучної водойми в парку в центрі міста відбувався паралельно із забором води в озері Білому.

Ймовірно, такі результати пов’язані з нещодавно встановленим фонтаном, який покликаний виконувати функції очищення водойми. До того ж, озеро періодично чистять активісти за ініціативи депутата облради Олега Іваненка.

У озері парку «Перемога» встановлять фонтан із підсвічуванням. Коли, хто та навіщо

Нагадаємо, озеро Біле в парку «Приозерний» не придатне для купання, так як і озеро в парку «Перемога». Проте люди продовжують купатися у водоймах обох парків.

Нещодавно в озері парку «Перемога» втопилася нетвереза жінка.

В озері парку «Перемога» втопилася молода жінка

Мешканці міста в коментарях вказували, що навіть і для дорослої тверезої людини вибратися з озера складно, позаяк плити, якими обкладене озеро, порослі водоростями, відтак слизькі.

Читайте також

  1. Озеро Біле на Пекарні потрібно екологічно оздоровити – науковці
  2. Озеро в парку «Перемога» паспортизують. Чи можна буде купатися?
  3. Броварчани проти розміщення в парку «Приозерний» об’єктів торгівлі: підсумки громадського слухання
Поділіться.

Залиште відповідь