Розклад руху маршруток, що їдуть із Києва на Броварщину

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У цьому матеріалі ми публікуємо чинні графіки рейсових маршруток (автобусів), що сполучають столицю з населеними пунктами старого Броварського району. Усі з них прямують до/від ст. м. «Лісова» або біля неї. Зворотні кінцеві зупинки – переважно в селах на Броварщині. Лише кілька з маршруток їдуть за межі району. Інформацію з графіками руху на запит офіційно надали в Київській обласній державній адміністрації.

Враховуючи, що в столиці та на Київщині нині локдаун, графіки тимчасово можуть не відповідати затвердженим. І перевізники вже повідомили про скорочення числа транспорту.

Згідно з рішеннями броварської та київської обласної комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, із урахуванням завантаженості, маршруткам і автобусам дозволили збільшувати або зменшувати кількість одиниць техніки, а також інтервал руху на внутрішньообласних маршрутах, крім таких годин: із 07:00 по 10:00, із 16:00 до 20:00.

Особливості руху

У статті наведено лише ті маршрутки, які ходять регулярно протягом дня по кілька разів (мають тризначний номер). Із маршрутами, за якими закріплено один рейс із єдиним визначеним часом (мають чотиризначні номери) можна ознайомитися в реєстрі міських і приміських внутрішньообласних автобусних маршрутів від Київоблдержадміністрації ТУТ або ТУТ (з оновленнями).

Зазначимо, в більшості випадків вказана в графіках кінцева зупинка на АС «Дарниця» не відповідає дійсності. Фактично автобуси забирають і висаджують пасажирів переважно на вул. Попудренка, неподалік від ст. м. «Лісова». Деякі – на Броварському проспекті, там само, де і маршрутки Бровари – Київ. Як раніше пояснили столичні чиновники, ця зупинка біля метро – нелегальна.

Читайте також: Розклад руху маршруток Бровари – Київ

На багатьох маршрутах указані по два графіки руху – у звичайному режимі та в режимі маршрутного таксі. Наразі чиновники та перевізники не уточнюють, коли і де застосовується той чи інший графік. Водночас відповідно до законодавства:

  • перевезення пасажирів у звичайному режимі руху – перевезення пасажирів автобусами на маршруті загального користування з дотриманням усіх зупинок, передбачених розкладом руху;
  • перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі – перевезення пасажирів на міському чи приміському автобусному маршруті загального користування за розкладом руху, в якому визначається час відправлення автобусів з початкового та кінцевого пунктів маршруту з висадкою і посадкою пасажирів чи громадян на їхню вимогу на шляху прямування автобуса в місцях, де це не заборонено правилами дорожнього руху.

В описах маршрутів, окрім офіційної інформації, також використані дані з карт Easy Way, а також спостереження та дослідження очевидців і журналістів «Трибуни».

№ 258, Київ – Північне кладовище

Цей маршрут єдиний, на якому рухаються автобуси КП «Київпастранс». Щодня відбувається по 6 рейсів в одному напрямку. З досвіду попередніх років відомо, що врази більше автобусів київські комунальники запускають на поминальні дні, через тиждень після Великодня.

№ 258 (тимчасовий)

Автобус № 258 (тимчасовий). Фото – maxiwell83

На маршруті автобуси рухаються від «Лісової» Броварським проспектом, вулицею Київською в Броварах, проходять повз Калинівку і Скибин, звертаючи до цвинтаря на дорогу неподалік Великої Димерки.

№ 320, Київ – Погреби

На зазначеному маршруті – лише по 4 рейси в один бік на день. Відомо, що автобуси рухаються від «Лісової» через Лісовий масив, Воскресенку та Троєщину.

Натисніть на документ, щоби збільшити

№ 321, Київ – Зазим’я

На маршруті – по 8 рейсів у одному напрямку на день. Маршрутки їдуть від «Бліц-інформ» на «Лісовій» по Броварському проспекту від Києва, завертаючи за птахофабрикою на лісову трасу, що веде прямо до Зазим’я. За цим напрямком можна також доїхати маршруткою № 328 Київ – Зазим’я (сади).

Натисніть на документ, щоби збільшити

№ 325, Київ – Пухівка

Автобуси здійснюють по 9 рейсів в одному напрямку за день. У межах Києва вони їдуть через Лісовий масив, Воскресенку, масив і село Троєщину. Далі – повз Погреби та Зазим’я.

Натисніть на документ, щоби збільшити

№ 326, Київ – Требухів (Переможець)

На маршруті за графіком – 10 рейсів за день. Автобуси їдуть від «Лісової» з боку броварських маршруток. Далі – Броварським проспектом, вулицями Київською, Ярослава Мудрого, Олега Онікієнка, Сергія Москаленка – як маршрутка № 327. Звідти – на села Требухів і Переможець.

Натисніть на документ, щоби збільшити

Читайте також: Актуальні графіки руху маршруток Броварської ОТГ 

№ 328, Київ – Зазим’я (сади)

На маршруті щодня відбувається 5 рейсів у звичайному режимі або 4 рейси – в режимі маршрутного таксі. Маршрутки їдуть від «Бліц-інформ» на «Лісовій» по Броварському проспекту від Києва, завертаючи за птахофабрикою на лісову трасу, що веде прямо до Зазим’я. Рейс дублює маршрутку № 321, однак їде далі, аж до Десни та зазимських дач.

Натисніть на документ, щоби збільшити

№ 329, Київ – Гоголів

На маршруті щодня виконують по 6 рейсів в обох напрямках. Автобуси їдуть від «Лісової» до Гоголева через Бровари і Требухів. Докладний маршрут руху в джерелах відсутній.

Маршрутка № 329

№ 333, Київ – Калита

Маршрутка здійснює по 5 рейсів на день. Відправляється від вул. Попудренка біля «Лісової», далі рухається Броварським проспектом, вул. Київською в Броварах і Чернігівською трасою до повороту на Калиту, куди звертає. Автобус їде до центру селища.

Натисніть на документ, щоби збільшити

Маршрутка № 333

Маршрутка № 333 в дорозі. Фото – Денис Гошко

№ 334, Київ – Пухівка

На маршруті щодня відбувається по 6 рейсів. Автобуси рухаються від «Бліц-інформ» на «Лісовій» по Броварському проспекту від Києва, вул. Київській у Броварах. У Калинівці звертають на вул. Ігорева, проїздять Рожівку та їдуть до хутора в Пухівці, що біля Десни.

Маршрутка № 334

Читайте також: У Броварах розстріляли маршрутку? ФОТО, ВІДЕО (оновлено)

№ 336, Київ – Світильня

На маршруті за графіком – всього 4 рейси в одному напрямку на день. Автобуси їдуть від «Лісової» Броварським проспектом, вулицями Київською, Ярослава Мудрого, Олега Онікієнка через села Квітневе, Красилівку, Гоголів і Плоске до Світильні. За цим напрямком можна також доїхати маршрутками  №№ 342 та 703. А з Києва до Плоского – № 722.

Маршрутка № 336

№ 337, Київ – Літочки

На цьому маршруті так само лише по 4 рейси в одному напрямку на день. Автобуси їдуть через Броварський проспект і вул. Київську в Броварах, а далі – Чернігівською трасою, завертаючи біля Великої Димерки ліворуч. Маршрут майже дублює рух автобусів № 258, однак на Північне кладовище не завертає, а прямує далі через Рожни, Літки та Соболівку до Літочок.

Натисніть на документ, щоби збільшити

№ 340, Київ – Жердова

На маршруті за графіком – по 5 рейсів у одному напрямку на день. Автобуси їдуть до Жердової з Києва від «Лісової» Броварським проспектом, вулицями Київською, Ярослава Мудрого, Олега Онікієнка через села Квітневе, Красилівку, Гоголів, проїжджаючи повз Першотравневе та Підлісся.

Натисніть на документ, щоби збільшити

№ 341, Київ – Рожни

На маршруті щодня відбувається по 4 рейси в одному напрямку. Маршрутки їдуть від «Лісової» по Броварському проспекту, вул. Київській у Броварах. У Калинівці звертають на вул. Ігорева, проїздять Рожівку, Пухівку, Рожни та завертають до рожнівських садів біля Десни.

Натисніть на документ, щоби збільшити

№ 342, Київ – Кулажинці

На маршруті за графіком – по 4 рейси в одному напрямку на день. Автобуси їдуть із Києва від «Лісової» Броварським проспектом, вулицями Київською, Ярослава Мудрого, Олега Онікієнка через села Квітневе, Красилівку, Гоголів, Плоске та Світильню, дублюючи таким чином маршрути №№ 336 і 722. Однак, маршрутка їде далі – до села Кулажинці.

Маршрутка № 342

№ 344, Київ – Рожни

На цьому маршруті автобуси здійснюють лише по 3 рейси в одному напрямку на день. Вони їдуть через Броварський проспект і вул. Київську в Броварах, а далі – Чернігівською трасою, заїжджаючи до Великої Димерки, потім рухаються ліворуч до садів Рожнів.

Натисніть на документ, щоби збільшити

№ 359, Київ – Займище (Бориспільський район)

На маршруті за графіком – 13 рейсів за день. Автобуси їдуть від «Лісової» з боку броварських маршруток. Далі – Броварським проспектом, вулицями Київською, Ярослава Мудрого, Олега Онікієнка, Сергія Москаленка – як маршрутка № 327. Звідти – через центральні дороги сіл Требухів і Дударків доїжджає до Займища.

Натисніть на документ, щоби збільшити

Маршрутка № 359

Маршрутка № 359. Фото – Денис Гошко

№ 700, Київ – Погреби (Зазим’є)

На маршруті щодня відбувається по 7 рейсів у одному напрямку. Маршрутки їдуть від «Лісової» по Броварському проспекту, завертаючи за птахофабрикою на лісову трасу, що веде до Зазим’я. А звідти – до Погребів.

Маршрутка № 700

№ 703, Київ – Михайлівка

На маршруті за графіком – по 7 рейсів в одному напрямку на день. Автобуси їдуть із Києва від «Лісової» Броварським проспектом, вулицями Київською, Ярослава Мудрого, Олега Онікієнка через села Квітневе, Красилівку, Гоголів, Плоске та Світильню, дублюючи таким чином маршрути № 336 і 722. Однак, маршрутка їде далі – через село Гребельки – до Михайлівки.

Маршрутка № 703

№ 705, Київ – Велика Димерка

На цьому маршруті автобуси здійснюють по 9 рейсів у одному напрямку на день. Вони їдуть від «Лісової» через Броварський проспект, вул. Київську в Броварах, Калинівку, Скибин і на повороті праворуч заїжджають вулицею Соборною до центру Великої Димерки. За цим напрямком також можна доїхати маршруткою № 709 Київ – Зоря.

Натисніть на документ, щоби збільшити

№ 708, Київ – Богданівка

На маршруті за день є лише по 3 рейси в одному напрямку. Автобуси, аналогічно до попереднього маршруту № 705, їдуть від «Лісової» через Броварський проспект, вул. Київську в Броварах, Калинівку, Скибин, однак до Великої Димерки не звертають. Маршрутка на Чернігівській трасі звертає далі, на повороті, який безпосередньо веде до Богданівки.

Натисніть на документ, щоби збільшити

№ 709, Київ – Зоря

На цьому маршруті автобуси здійснюють по 8 рейсів у одному напрямку на день. Вони їдуть від «Лісової» через Броварський проспект, вул. Київську в Броварах, Калинівку, Скибин і на повороті праворуч заїжджають вулицею Соборною до центру Великої Димерки, таким чином дублюючи маршрут № 705. Однак, маршрутки рухаються далі вулицями Броварською, Польовою, через залізничний зупинний пункт «Парникова» до села Зоря.

Натисніть на документ, щоби збільшити

№ 710, Київ – Рудня

На маршруті автобуси здійснюють по 8 рейсів за день в одному напрямку в звичайному режимі та по 6 рейсів – у режимі маршрутного таксі. Автобуси їдуть від «Лісової» через Броварський проспект, вул. Київську в Броварах, Калинівку, Скибин і далі Чернігівською трасою повз повороти на Велику Димерку та Богданівку. На наступному повороті заїжджає і їде прямою дорогою до Рудні.

Натисніть на документ, щоби збільшити

Маршрутка № 710

Маршрутка № 710 на автостанції “Дарниця”. Фото – Smeshnoi

№ 711, Київ – Покровське

На маршруті за графіком є лише по 3 рейси за день у кожному напрямку. Автобуси їдуть від «Лісової» Броварським проспектом. У Броварах – вулицями Київською, Ярослава Мудрого, Олега Онікієнка, Сергія Москаленка – як маршрутка № 327. Однак звідти – на села Требухів, Гоголів, Першотравневе, Підлісся, Жердову і до Покровського.

Маршрутка № 711

№ 712, Київ – Рожни (сади)

На цьому маршруті здійснюють по 6 рейсів у одному напрямку на день. Автобуси їдуть через села Зазим’я, Пухівку та Рожни, заїжджаючи на кінцеву до рожнівських садів.

Маршрутка № 712

№ 713, Київ – Гайове

На маршруті автобуси здійснюють по 5 рейсів у напрямку Гайового і по 4 – у бік столиці. Автобуси їдуть від «Лісової» через Бровари, Калинівку, Скибин, Залісся, Богданівку Рудню і далі до Гайового.

Маршрутка № 713

№ 722, Київ – Плоске

На маршруті за графіком – по 7 рейсів у кожному напрямку на день. Автобуси їдуть від «Лісової» Броварським проспектом, вулицями Київською, Ярослава Мудрого, Олега Онікієнка через села Квітневе, Красилівку, Гоголів до Плоского. За цим напрямком можна також доїхати маршрутками  № №№ 336, 342 та № 703.

Натисніть на документ, щоби збільшити

Маршрутка № 722

№ 728, Київ – Квітневе

Зазначений маршрут курсує щодня по 15 разів у кожному напрямку, працюючи в звичайному режимі. А в режимі маршрутного таксі – по 10 разів. Він є дублером маршруту № 402 Київ – Бровари, відправляється з тієї самої зупинки біля «Лісової». Однак, їде далі зупинки «Алюмінієвий завод» – до села Квітневого, дорогою заїжджаючи до села Перемога.

Натисніть на документ, щоби збільшити

Маршрутка № 728

Маршрутка № 728 на Інтернаті

№ 730, Київ – Княжичі

Маршрут має по 19 рейсів у кожному з напрямків щодня. Автобуси відправляються з «Лісової» з Броварського проспекту – з боку Лісового масиву, де маршрутки Київ – Бровари висаджують пасажирів. Обігнувши пів Лісового масиву, автобуси їдуть через Броварський проспект та Броварську об’їзну дорогу. На Княжичі повертають у районі вул. Переяславський шлях. Через село їдуть вулицями Марії Лагунової, Слави, Максименка, Київською до «Княжого двора».

Маршрутка № 730

№ 751, Київ – Сулимівка (Бориспільський район)

На маршруті за графіком – по 10 рейсів у одному напрямку на день. Автобуси їдуть від «Лісової» Броварським проспектом, вулицями Київською, Ярослава Мудрого, Олега Онікієнка через села Квітневе, Красилівку, Гоголів, Велику Старицю, Григорівку, Малу Старицю до Сулимівки.

Маршрутка № 751

№ 788, Київ – Калинівка

На маршруті щодня відбувається по 17 рейсів у кожному з напрямків. Автобуси їдуть від «Лісової» з боку маршруток Київ – Бровари через Броварський проспект, вул. Київську в Броварах по прямій. У Калинівці завертають на вул. Лісову, а далі – на вулиці Миру та Шкільну.

Маршрутка № 788

Перехід, табличка

Калинівські маршрутки їдуть із Броварського проспекту на Лісовій

№ 803, Київ – Красилівка

На маршруті за графіком – 12 рейсів за день. Автобуси їдуть від «Лісової» з боку броварських маршруток. Далі – Броварським проспектом, вулицями Київською, Ярослава Мудрого, Олега Онікієнка, Сергія Москаленка – як маршрутка № 327. Звідти – через центр села Требухів маршрутка завертає до Красилівки.

Натисніть на документ, щоби збільшити

Маршрутка № 803

Маршрутка № 803 їде з Броварського проспекту на Лісовій

№ 804, Київ – Рожівка

На маршруті щодня відбувається по 7 рейсів у одному напрямку. Маршрутки їдуть від «Лісової» Броварським проспектом, вул. Київською у Броварах. У Калинівці звертають на вул. Ігорева, звідки доїжджають до кінцевої – села Рожівка.

Маршрутка № 804

№ 806, Київ – Заворичі

На маршруті автобуси здійснюють по 6 рейсів у одному напрямку. Однак, щонеділі й у святкові дні – по 3 рейси. Автобуси їдуть від «Лісової» через Бровари, Калинівку, Скибин, Залісся, Богданівку, Шевченкове, Бобрик і до Заворичів.

Маршрутка № 806

Маршрутка № 806

Маршрутка № 806 на Порошинці

№ 906, Київ – Вільне

На маршруті за день є по 13 рейсів у кожному з напрямків. Автобуси курсують від «Лісової» через Бровари, Калинівку, Скибин, Залісся, Богданівку, Шевченкове, Тарасівку і до Вільного.

Маршрутка № 906

Фото – Антон Раков і Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. «Червона зона» в Броварах: про маршрутки, пільговий проїзд і порушення карантинних обмежень
  2. На маршруті № 4 у Броварах змінили схему руху. КАРТА
  3. У маршрутці «Київ–Літки» в молодої жінки вкрали мобільний телефон. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь