Суд дозволив будувати у селах багатоповерхівки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Суд скасував заборону на будівництво багатоповерхівок у селах із населенням понад 1 тисяча людей. Його виграла громадська організація «КУБ». Про це повідомляє «Економічна правда»

Відповідне рішення зафіксовано у постанові Шостого апеляційного адміністративного суду Києва за результатами розгляду рішення Окружного адміністративного суду.

Із позовом до міністерства про скасування окремих положень ДБН щодо висотності забудови звернулась громадська організація «Коло українських будівельників».

У селах дозволили будувати багатоповерхівки

Апеляційний суд відхилив скаргу Міністерства розвитку громад і територій на рішення Окружного адмінсуду. У ньому йшлося про визнання протиправним скасування наказу міністерства про закріплення в державних будівельних нормах заборони на будівництво багатоповерхових будинків у селах із населенням понад 1 тисячу людей і кварталах садибної забудови.

Рішення набрало законної сили 2 вересня, а відповідні норми ДБН більше не діють.

Відповідно до скасованого пункту про «Планування та забудову територій»

  • Максимальна допустима висота житлової забудови в селах із населенням понад 1 тисяча людей становить 12 метрів (чотири поверхи). Розміщення багатоквартирних (секційних) будинків у кварталах садибної забудови не допускається.
  • У селах із населенням до 50 тисяч заборонено будувати будинки вище 27 метрів (до 9 поверхів включно), з населенням 50 – 100 тисяч – понад 48 метрів (до 16 поверхів включно).

ФОТО – Економічна правда

Читайте також:

  1. Незаконне будівництво? Біля магазину «Рибалка» заплановано ще один магазин. ФОТО

  2. Ділянку для садочка в Броварах віддадуть під будівництво житла

  3. Будівництво молодшої ланки школи № 10 у цифрах: витрати та плани

  4. Інвестори броварського ЖК «А-12»: забудовник лише годує нас обіцянками

Поділіться.

Залиште відповідь