Тарифи на тепло та гарячу воду не підвищуватимуть. Поки що

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Тарифи в Україні в цьому опалювальному сезоні не зростатимуть. Відповідний Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у поставках тепла і гарячої води був підписаний Кабміном, мерами українських міст, представниками Нафтогазу і НКРЕКП, повідомляє прес-служба Офісу президента.

«Це забезпечить стале проходження цього опалювального сезону і підготовку до наступного», – наголошується в Офісі президента.

Згідно з підписаним документом, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років жителі України будуть отримувати опалення безперебійно. При цьому вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води в багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться.

Меморандум також передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримають газ для виробництва тепла та постачання його в будинки громадян протягом всього опалювального періоду. Для цих підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло.

Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не ляже на органи місцевого самоврядування.

Від міських голів Меморандум підписали мер Житомира Сергій Сухомлин, голова Києва Віталій Кличко, мер Одеси Геннадій Труханов, мер Бучі Анатолій Федорук. За допомогою відеозв’язку в заході взяли участь мер Дніпра Борис Філатов, голова Львова Андрій Садовий та мер Маріуполя Вадим Бойченко.

У своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр України Денис Шмигаль також повідомив, що тарифи на тепло і гарячу воду в цьому опалювальному сезоні підвищуватися не будуть. Це позиція влади, для якої добробут українців – у пріоритеті, зазначив прем’єр.

ФОТО – Економіка

Читайте також:

  1. Які комунальні підприємства отримали додатково гроші з бюджету

  2. Знизити тарифи! Жителі Великодимерської громади написали лист Зеленському. ФОТО

  3. Як українців змусять платити за «комуналку»

  4. Броварчани заборгували КП «Броваритепловодоенергія» близько 50 млн грн. Чи стартує вчасно опалювальний сезон?

Поділіться.

Залиште відповідь