Требухівська школа отримала відзнаку за допомогу онкохворим дітям. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Требухівська школа долучилася до Всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям» і отримала відзнаку за допомогу онкохворим дітям. Про це «Трибуні-Броварів» розповіла директорка навчального закладу Світлана Хромець.

Із 1 до 13 жовтня відбувалася Всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям», яку ініціювали Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки».

Близько 4000 навчальних закладів, трудових колективів та організацій зі всієї країни доєдналися до цієї ініціативи, аби у простий спосіб зібрати монети і перетворити їх на допомогу для сотень дітей, які борються з раком.

Що потрібно було зробити? Зібрати монети номіналом у 25 копійок, які вийшли з обігу майже рік тому, та надати їх банку для перерахування в благодійний фонд «Таблеточка».

Як пояснили «Трибуні-Броварів» в управлінні освіти Броварської громади, лист від МОН для добровільного залучення навчальних закладів вони отримали ще на початку навчального року.

«Ми отримали листа від управління освіти та відразу вирішили взяти участь у цій акції. Вихованцям нашої школи процес збирання 25-ти копійочних монет, які б в перспективі допомогли б хворим діткам, теж дуже сподобався», – розповідає «Трибуні» Світлана Хромець.

З її слів, школярі активно та оперативно назбирали 2125 грн (8500 монет), які ми відразу перекинули на рахунок організаторів акції «Монетки дітям».

«На початку листопада поштою нам надійшла грамота від благодійної організації «Таблеточка» і Національного банку України за участь у Всеукраїнській благодійній акції «Монетки дітям» і неоціненний вклад у боротьбу з дитячим раком», – .розповідає директорка требухівської школи.

Чи долучалися до цієї благодійної акції інші школи нашої громади – в управлінні освіти не повідомили.

Загалом, понад 4 000 колективів навчальних закладів і компаній України підтримали акцію, яку ініціював Національний банк України. В деяких школах навіть проводили Лекції благодійності та розповідали дітям про важливість допомоги іншим.

Всього акція зібрала для дітей 3 мільйони гривень.

«Усі зібрані кошти фонд направить на забезпечення відділення нейрохірургії НДСЛ «Охматдит» витратними матеріалами на пів року, а також на придбання ультразвукового скальпеля для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру в Львові. І скальпель, і витратні матеріали потрібні для того, аби складні операції були менш травматичними та більш безпечними для дітей», – відзвітували після закінчення благодійної акції її організатори.

Дуже приємно, що Броварська громада, а саме требухівська школа, зробила свій вклад для одужання хворих на рак дітей.

ФОТО – Світлана Хромець

Читайте також:

  1. Які громадські і благодійні організації фінансово підтримає Броварська громада в 2022 році

  2. Благодійників і волонтерів запрошують до участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна»

  3. У Броварах на благодійному концерті онкохворим зібрали майже 12 тис. грн

  4. Що потрібно знати про боротьбу з раком молочної залози і де знайти підтримку

Поділіться.

Залиште відповідь