Три дитячі садочки в Броварах відновлять роботу з наступного тижня

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із наступного тижня – 9 травня, в Броварах працюватимуть три дитячі садочки. Про це повідомив Броварський міський голова на своїй сторінці у Вайбері.

Дозвіл на відновлення роботи декількох закладів дошкільної освіти надала Броварська районна військова адміністрація.

Наразі міська влада вирішує ряд організаційних моментів. Зокрема, проведено комісійне обстеження декількох закладів та обрано три в різних мікрорайонах міста. А також відбулося обговорення з батьками та педагогічними колективами.

До організаційних моментів підійшли дуже серйозно та зважено, адже робота садочків в умовах військового стану надто специфічна, повідомила заступниця міського голови Лариса Виноградова. Нині 311 батьків подали заяви на відвідування дітьми ДНЗ. Їх розподілять по трьох закладах: в один садочок піде близько ста малюків.

Вік дітей – від 3-х років. Хоча є винятки: якщо батько перебуває в лавах ЗСУ, чи працює в критичній інфраструктурі, або мама одна виховує дитину і в той же час працює в лікарні, поліції, комунальному підприємстві та не має з ким залишити малюка, тоді до садочка візьмуть дитину з 2-х років.

Працюватимуть групи тільки на перших поверхах. До того ж збільшено кількість вихователів і медичних працівників: один вихователь та один помічник вихователя на кожні 10 діток,  на кожен садочок – два медичних працівники.

На цьому тижні мають вирішитися питання організації повноцінного харчування дітей.

Як зазначено в повідомленні, особливу увагу приділено стану укриттів, адже в країні триває війна і під час повітряної тривоги діти мають швидко спуститися в безпечні місця. Тож педагоги провели попередні заняття з дітьми, де в ігровій формі відпрацьовували оперативні дії під час тривоги.

Із відомих причин назви дитсадків не повідомляють і просять цього не робити в коментарях.

Читайте також

  1. Освітній чат-бот допоможе знайти школу, садочок чи відновити документи
  2. У Броварській лікарні робитимуть операції на судинах серця, шиї, голови та кінцівок
  3. Броварщина подякувала своїм захисникам: у Літках вшанували бійців тероборони і добровольців
  4. У Броварах стихійних торговців об’єднають в одному місці
  5. «Мріємо ніколи не розлучатися», – у Броварах «розписалася» чергова пара. ФОТО, ВІДЕО
  6. У Німеччині броварчанка організувала випікання пасок та великодній фестиваль
Поділіться.

Залиште відповідь