Цікаві факти про дітей, які можуть здивувати дорослих

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Діти – це квіти життя. Немає нічого кращого, дорожчого та бажанішого в світі, ніж діти. Лише діти приносять у наше життя щастя, радість та гармонію. Тільки діти вчать нас життєвої мудрості, дарують нам сенс у житті, живлять нас силою та енергією. Діти ніколи не припиняють бути цікавими, навіть коли виростають. І найкращі діти бувають лише в найкращих батьків. Пропонуємо цікаві факти про дітей, які допоможуть їх краще розуміти.

Цікаві факти про дітей
 1. У Кореї ті 9 місяців, що дитина перебуває в утробі матері, враховують у вік. Тому корейським дітям за документами завжди на рік більше, ніж їх ровесникам із інших країн, хоча суто фізично ніякої різниці у віці немає.
 2. Вислів «хлопчик для биття» походить із Англії. У XV – XVIII ст. тут виховували спадкоємних принців і карали за провини не їх самих (бити королівських осіб суворо заборонялося), а спеціальних хлопчиків, які виховувалися разом із ними. Як засвідчувала практика, таке покарання було дуже ефективним: оскільки принцу зазвичай не дозволяли гратися ні з ким іншим, крім хлопчика для биття, між дітьми встановлювався тісний емоційний зв’язок.
 3. У ХIV столітті Людовик XIV вирішив подбати про виховання свого сина і видав указ підготувати навчальну бібліотеку римської і грецької класики, очищеної від непристойностей і адаптованої до дитячого сприйняття. Книг було так багато, що роботу завершили через 28 років, коли його синові це вже не було потрібно.
 4. До пластмаси, з якої виготовляють деталі конструктора «Лего», додають спеціальну речовину, яка добре висвітлюється на рентгенівських знімках. Це робиться спеціально – на випадок, якщо дитина проковтне деталь.
 5. 15 квітня 1987 р. в Америці офіційно «зникло» сім мільйонів дітей. Це було пов’язано з вимогою ідентифікувати дітей, завдяки яким громадяни отримували право платити менше податків. До цього можна було проставляти в графі «утриманці» будь-­яку кількість дітей, і податкові органи вірили на слово.
 6. Вислів «і їжаку зрозуміло» став популярним завдяки радянським інтернатам для обдарованих дітей. Діти, які вже мають досвід занять із нестандартною програмою, навчалися в класах А, Б, В, Г, Д, а новачків визначали в класи Е, Ж, І. Відчуваючи свою перевагу, більш досвідчені діти називали новачків «їжаки» та піджартовували з них: «Це і їжаку зрозуміло, не те що нам!».
 7. У США в останні роки стало дуже популярним давати дітям імена на честь відомих брендів. Так, дівчаток часто називають «Шанель» і «Армані», а хлопчиків – «Найк» і «Лексус».
 8. Якщо у матері I група крові, у батька II, а дитина несподівано народжується з III, це зовсім не означає, що вона від іншого батька. Група крові дитини або збігається з групою когось із батьків, або дорівнює сумі їхніх груп крові.
 9. У Китаї через перенаселеність країни, сім’ям заборонено мати більше ніж одну дитину. Тому багато китайських пар, керуючись принципом «якщо вже дитина, то хлопчик», переривали вагітність, якщо УЗД показувало дівчинку. Тому зараз у Китаї катастрофічний брак жінок – їх на 20 мільйонів менше, ніж чоловіків.
Ще 21 факт про дітей
 1. В усьому світі відзначають День захисту дітей, а на Сейшелах відзначають цілий Місяць захисту дітей.
 2. Найбільше дітей у світі в марокканського султана Ісмаїла. Він як справжній батько виховує 548 синів і 340 дочок. У його численному гаремі в середньому кожні 20 днів народжувалася дитина.
 3. Новонароджена дитина може бачити зелений і червоний кольори, але не бачить синього.
 4. Статистика підрахувала, що діти у віці 3­-4 років щодня вимовляють 12 000 слів і ставлять близько 900 запитань.
 5. У поліціянтів відділків штату Маямі з’явилися так звані ведмежі патрулі. Іграшкові ведмеді супроводжують правоохоронців при патрулюванні. Якщо діти плачуть, їх заспокоюють за допомогою цих іграшок.
 6. Дітей, зачатих у пробірці, в Австралії народжується більше, ніж в будь-­якій іншій країні світу.
 7. Захоплення руки в одноденного немовляти набагато сильніше, ніж у місячного.
 8. 80% жінок у Данії народжують вдома, бо хочуть мати здорових дітей.
 9. 15% чоловіків, що здають тест на батьківство, батьками для своїх дітей не є.
 10. Італійські вчені вважають, що найкращий час для зачаття хлопчика в Європі – це  осінь. Вони пояснюють це тим, що температура повітря і сонце в цей час допомагають сперматозоїдам Y досягти оптимальної концентрації.
 11. Діти-блондини більш чутливі до змін погоди, ніж брюнети. Те саме стосується близнюків і недоношених дітей. Особливо гостро малюки реагують на зміни погоди після хвороби, щеплень і стресу, а також у моменти становлення імунітету: до 6 місяців і від одного року до двох.
 12. На думку японських вчених, що більше майбутні батьки курять, то більший шанс народити дівчинку. Правда, щоб досягти результату, потрібно викурювати не менш як 20 сигарет на день. Подумайте, чи варто …
 13. У Японії на стоянках для велосипедів, що розташовані поряд зі школами, можна побачити дві таблички. На одній зображені кілька акуратно поставлених велосипедів і напис: «Так ставлять велосипеди хороші діти». На іншій табличці можна побачити кілька недбало кинутих велосипедів і інший напис. Думаєте який? «Так хороші діти велосипеди не ставлять».
 14. Приблизно один із двох тисяч немовлят має при народженні один зуб, який уже прорізався.
 15. В основному діти народжуються без зубів, що знижує ймовірність появи болю при вигодовуванні і допомагає матері-годувальниці не «відкидати» дитини.
 16. Значна кількість світових лідерів, серед яких кілька імператорів і диктаторів, народжувалися з прорізаним зубом. Серед них – Юлій Цезар, Ганнібал, Шарлемань, Наполеон, Муссоліні і Гітлер. Можливо, біль під час грудного вигодовування змусив матір негативно реагувати на дитину, знижував почуття любові і навіть змушував емоційно, якщо не фізично, «відкидати» її. Своєю чергою, така  материнська відмова могли спонукати людину в зрілому віці прагнути владарювати світом.
 17. На думку багатьох педіатрів, діти, які виросли на грудному молоці, на відміну від дітей, що харчувалися штучним, із більшою готовністю приймають різноманітну їжу після того, як їх відлучили від грудей. Відбувається це тому, що в грудного молока різний смак, а в штучного він завжди один.
 18. В арабських країнах надзвичайно популярні перегони на верблюдах. Як жокеїв там зазвичай використовують три-  або чотирирічних дітей. Їх саджають на спину верблюда, а він біжить сам. Діти легші, ніж дорослі, крім цього, вони лякаються, голосно кричать, і це підганяє верблюдів.
 19. У Швеції діє закон, який забороняє в рекламі звернення до дітей до 12 років. Вважається, що в цьому віці діти легко піддаються навіюванню і реклама може негативно вплинути на їх психіку.
 20. Підприємець і меценат Савва Мамонтов назвав своїх п’ятьох дітей так, щоб перші літери їхніх імен складалися в ім’я батька: Сергій, Андрій, Всеволод, Віра та Олександра.

Фото – з сайту stareyesforevers.com

Читайте також:

 1. Чому дитина не розповідає, що з нею відбувається? Поради психолога

 2. У Броварській громаді відбудуться заходи до Дня захисту дітей

 3. У Броварах стартує фотоконкурс «Мій татусь – найкращий у світі!»

 4. У Русанові відбудеться дитячий риболовний фестиваль «Івасик-Карасик-2021» . РЕЄСТРАЦІЯ

 

 

Поділіться.

Залиште відповідь