Тимчасові укриття в навчальних закладах забезпечать інтернетом – Мінцифри

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зараз у школах, дитсадочках, училищах та університетах активно обладнують укриття до старту нового навчального року. Ключове питання – під’єднання Wі-Fі. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Телеграм-каналі.

«Ми вже отримали перші 2 500 роутерів та 1000 модемів від телеком-бізнесу, які поїдуть до навчальних закладів. Завдяки інтернету, в укриттях діти та вчителі навіть під час повітряних тривог зможуть продовжити навчання», – зазначив він.

Представники навчальних закладів можуть заповнити онлайн-форму, щоб отримати інтернет-обладнання. Відомство планує відкрити публічний дашборд, де в реальному часі можна буде відстежувати, скільки отримано заявок і звідки.

На дашборді також кожен зможе перевірити якість інтернету в укриттях завдяки спідтестам. Федоров закликає провайдерів та великі компанії долучатися до спільної з Міністерством освіти і науки ініціативи.

Нагадаємо, що з 1-го вересня Броварська громада готується розпочати освітній процес за змішаною системою – очно та онлайн. У Державній службі з надзвичайних ситуацій наголошують, що школи, які не пройду перевірку ДСНС та поліції, очно не працюватимуть. При цьому рішення працювати офлайн або онлайн для кожної школи ухвалюватиметься комісією окремо.

Уже з 15 серпня розпочнеться підсумковий об’їзд навчальних закладів щодо перевірки облаштування тимчасових укриттів. Саме їх наявність є необхідною умовою під час дії воєнного стану для очного навчання з 1 вересня.

ФОТО – Михайло Федоров

Читайте також:

  1. Стан підготовки тимчасових укриттів у школах Броварської громади

  2. Оновлено ціни на навчання в школах естетичного виховання Броварської громади

  3. Зміна назви: броварські «школи» стануть «ліцеями»

  4. Спалена Богданівська школа: навчальний заклад облаштують у сільському клубі

Поділіться.

Залиште відповідь