У Броварах гінеколог зустрілася з дівчатками-підлітками поговорити про інтимну гігієну

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У суботу, 4 грудня, стартував цикл просвітницьких медичних заходів від спеціалістів клініки «Alpha medical». Відкрився цикл бесідою лікарки УЗД, гінеколога Ірини Скибчик із дівчатками-підлітками. А 24 грудня фахівці клініки планують організувати лекцію для пацієнтів, хворих на остеоартрит.

Батьки – найперші радники в питаннях особистої та інтимної гігієни дитини. Проте, хто як не лікар краще розповість про особливості дорослішання.

Зустріч гінеколога клініки «Alpha medical» Ірина Скибчик із дівчатками-підлітками віком від 10 років відбулася у форматі free-talk на Торгмаші в івент-холі. Перша лекція була присвячена питанням статевого виховання, зокрема фізіології та інтимній гігієні – «Інтимна гігієна принцес».

Гігієна важлива в житті дитини, а інтимна гігієна – невід’ємна частина здорового майбутнього дівчинки. Цими елементами щоденного ритуалу ми закладаємо фундамент її здоров’я на довгі роки.

«Також нерегулярне, нераціональне харчування та неповноцінний сон можуть викликати порушення здоров’я», – зазначила лікарка.

Під час двогодинної зустрічі Ірина Скибчик не медичними термінами розповіла дівчаткам, що таке гігієна та інтимна гігієна і як залишатися здоровим. Також поінформувала їх про те, як зберегти мікрофлору піхви здоровою, що таке менструальні цикл і календар та до кого звернутися в школі, коли розпочнеться цикл.

інтимна гігієна, Альфа медікал

Під час зустрічі

інтимна гігієна, Альфа медікал

Не менш зацікавлено слухали підлітки і розповідь про овуляцію та гормони.  І на завершення зустрічі поговорили про те, як зберігати засоби гігієни та як впливає стрес на здоров’я.

Зустріч відбулася у формі живого спілкування, тож дівчатка мали змогу поставити запитання й отримати вичерпні відповіді.

На наступну зустріч заплановано запросити дівчаток старшої вікової групи і розглянути ширше коло питань.

А 24 грудня фахівці клініки планують організувати лекцію для пацієнтів, хворих на остеоартрит.

Остеоартрит – це одна з найрозповсюдженіших патологій серед людей старшого віку. Це захворювання вражає 80% жінок і чоловіків, старших 60 років. Основні скарги людини, з якими вона звертається до сімейного лікаря, травматолога чи ревматолога. –  біль, скутість, обмеження рухів у суглобах.

Лекцію для пацієнтів проведуть ревматолог, кандидатка медичних наук Ірина Найштетік і травматолог вищої категорії Володимир Авілов.

Фото – надані організатрами зустрічі

Читайте також

  1. Будьте здорові: час починати профілактику застуди та грипу
  2. Пологове відділення+гінекологічне=Перинатальний центр або Нове зі старими «дірками»
  3. Медичні профогляди в броварській лікарні: як пройти і чи треба платити
  4. Лікарі, до яких можна звернутися без направлення – програма медичних гарантій
  5. Безкоштовну вишиванку отримають новонароджені в Броварській ОТГ. УМОВА

 

Поділіться.

Залиште відповідь