У Броварах нагородять мам-героїнь та оберуть найзворушливішу історію про неньку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах для місцевих жінок до Дня Матері організовують цікаві заходи та конкурси. Про це «Трибуні-Броварів» повідомила очільниця Броварського відділу сім’ї та молоді Аліна Ярмоленко.

День матері — міжнародне свято на честь матері, сім’ї, материнства та впливу матерів у суспільстві. Його відзначають у різні дні в багатьох частинах світу, найчастіше — в березні чи травні. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. Цього року День матері припадає на 9 травня.

Так, відділ сім’ї та молоді організував онлайн-конкурс «Моя мама», переможці якого отримають цінні подарунки. Номінації переможців розділяться на дві категорії — діти та дорослі.

Умови конкурсу:
  • До 26-го квітня надіслати на електронну адресу vsm_bmr@ukr.net фото чи відео з вашою матусею та невеличку розповідь про неньку.
  • Вказати своє прізвище та ім’я, вік, місце проживання та контактний номер телефону. Зазначається, що в конкурсі можуть брати участь лише мешканці Броварів, Требухова та Княжичів.
Основні вимоги:
  • Креативність
  • Відповідність темі
  • Оригінальність

Уже 27-го квітня на сторінці відомства у Фейсбуці з’являться світлини з розповідями «Моя мама». Спеціальна комісія обере найзворушливішу історію, автор якої 7-го травня отримає спеціальний приз.

Окремо приємним сюрпризом відзначать фото з матусею, що набере найбільше «вподобайок».

Як зазначила «Трибуні-Броварів» Аліна Ярмоленко, 7-го травня в приміщенні відділу сім’ї та молоді Броварської ОТГ планується нагородження мам-героїнь та матусь талановитих дітей. Свої призи отримають 10 матусь із Броварів, Княжичів та Требухова.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Будинок «Матері дитини «Відкрите серце»: просто повірити в себе. Відео

  2. За вбивство матері чоловіка засудили до 10 років в’язниці

  3. «Дякую тобі»: як привітати маму з Днем матері

  4. В Україні узаконили «декретну відпустку» для чоловіків

Поділіться.

Залиште відповідь