У Броварах обрали «старого» нового перевізника твердих побутових відходів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

14-го квітня в Броварах відбувся конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Броварської ОТГ. Переможцем визначено ТОВ «Селтік ТБО». Про це йдеться на сайті Броварської міськради.

У конкурсі взяли участь ТОВ «Альтфатер Київ», ТОВ « Крамар ЕКО» та ТОВ «Селтік ТБО», яке останні роки і працювало в Броварах.

Як зазначено в повідомленні, у повному обсязі результати конкурсу оприлюднять після затвердження їх виконавчим комітетом Броварської міської ради.

Вартість послуг зросте

Нагадаємо, що ТОВ «Селтік ТБО» обслуговувало Бровари останні три роки.

У Броварах обрали нового-«старого» перевізника сміття  

Станом на 14 квітня, ціна на вивезення твердих побутових відходів із однієї зареєстрованої особи становить 27 грн 36 коп. Та така вартість для мешканців Броварської ОТГ залишиться лише до 1-го травня.

Як раніше повідомляла Трибуна, із 1 травня  ціна за вивезення 1 тонни твердих побутових відходів зросте з 137,28 грн до 164,44 грн (без ПДВ). Причина – підняття тарифу на послуги із захоронення 1 тонни ТПВ на полігоні ТОВ «Десна-2», розташованому на землях Рожівської сільської ради Броварського району.

«Якщо ми продовжимо нашу співпрацю з містом, то до 1-го травня здійснимо відповідні калькуляції, пов’язані з підняттям тарифу на послуги із захоронення твердих побутових відходів», – повідомила 7-го квітня «Трибуні-Броварів» заступниця директора ТОВ «Селтік ТБО» Ірина Федорченко.

Тож якою буде вартість послуги для мешканців Броварів, Требухова та Княжич – поки що невідомо.

ФОТО – Антон Раков

Читайте також:

  1. Сортувальна лінія: як у ТОВ «Селтік ТБО» сортують тверді побутові відходи. Відео

  2. «Селтік» відповів на закиди щодо підвищення ціни на вивезення відходів

  3. Як у Броварах працює найбільший перевізник сміття ТОВ «Селтік ТБО». Відео

  4. За вивезення сміття броварчани платитимуть більше

Поділіться.

Залиште відповідь