Трибуна – Бровари

У Броварах опале листя комунальники вивозять безкоштовно

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська міська рада на своєму офіційному сайті повідомила про безкоштовну послугу з вивезення опалого листя, рослинних залишків та гілля. Проте оприлюднена інформація про безкоштовне вивезення гілля – недостовірна, кажуть у КП «Бровари-Благоустрій»: гілки комунальники від мешканців міста не забирають, а опале листя – так. Ця безкоштовна послуга доступна броварчанам із вересня минулого року.

Для цього потрібно зібрати листя в мішки або пакети, зателефонувати в Контакт-центр та залишити заявку на вивіз сміття за цілодобовими телефонами:

  • (04594) 6-11-11
  • (067) 483-43-68
  • (093) 170-82-92.

Пакети приймаються лише з листям – без побутових відходів чи гілля.

У Броварах безкоштовно вивозитимуть опале листя

Безкоштовний вивіз опалого листя та рослинних залишків (сухої трави) здійснює комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій». Листя звозять у спеціально облаштовані листівники неподалік міського кладовища.

«Листівник» – альтернатива спалюванню листя. Відео

Що стосується безкоштовного вивезення гілля, то ця інформація на сайті міськради недостовірна, вказують у КП «Бровари-Благоустрій»: гілля вони не забирають, адже не знають, куди  його подіти.

Нагадаємо, на початку вересня минулого року на сайті Броварської міської ради з’явилася петиція з пропозицією запровадити в місті програму з вивезення листя і гілок. У документі авторка тексту посилалася на досвід Боярки, де організовано таке вивезення.

Містяни просять запровадити в Броварах програму вивезення листя та встановити світлофор на вул. С. Москаленка – нові петиції  

Охочі позбутись падолисту, можуть самостійно відвезти його в листівник. Минулого року послуга з утилізації листя коштувала 18,00 грн. Це за мішок об’ємом 120 л.

Опале листя від населення в Броварах прийматимуть із 26 жовтня. За якою ціною та куди везти?

Варто зазначити, що у весняний період у Броварах значно зростає кількість випадків спалювання опалого листя, рослинних залишків та побутового сміття. При їх згоранні в повітря виділяється велика кількість шкідливих і навіть отруйних речовин, які згубно впливають на стан здоров’я людини.

Стаття 16 та 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» забороняє спалювати опале листя. Своєю чергою ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за подібне правопорушення передбачає штраф від 10 до 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

В Україні зросли штрафи за спалювання листя та сухої трави

Згідно з «Правилами благоустрою міста Бровари», на територіях об’єктів благоустрою зеленого господарства забороняється спалювати суху рослинність, розпалювати багаття, спалювати промислові та побутові відходи, листя, гілки тощо. За подібне адміністративне правопорушення передбачено штраф у розмірі від 20 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Головне фото – Броварська міська рада

Читайте також

  1. Паліїв сміття та листя «ловитиме» робоча група, створена на постійній основі
  2. «Приймати листя від населення готові. Але не безкоштовно», – чиновники БМР
  3. Куди подіти листя та сміття в приватному секторі: майстер-клас. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь