У Броварах парк «Перемога» 23 червня оброблятимуть від кліщів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Як повідомив журналістам «Трибуни» директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Сторчовий, оброблятимуть парк  «Перемога» від кліщів у середу, 23 червня.

Дезінсекцію території парку «Перемога» на площі 200 тис. м² здійснюватиме підрядна організація. Для цього КП «Бровари-Благоустрій» перерахували їй 80 тис.грн на першу обробку. Загалом заплановано обробляти парк «Перемога» від кліщів двічі. Проте, за словами Андрія Сторчового, все залежатиме від отриманого результату: якщо спека утримається і надалі, то достатньо буде і одного разу.

22 червня планують у парку «Перемога» провести попереджувальні заходи: розвісити таблички та огородити територію стрічкою.

За словами Андрія Сторчового, після дезінфекції парку варто утриматися від його відвідування протягом 5 годин. Обробіток парку від кліщів обіцяють розпочати о 5 год 23 червня.

Зі слів комунальників, виконуватиме роботи з дезінфекції парку, броварське ФОП «Руденко Володимир Олександрович». Ця ж фірма здійснювала дезінфекцію і в попередні роки. Для оброблення парку використовуватимуть препарати «Ципервіт» та «Ципертрин».

Тим, хто все ж завітає у парк 23 червня, комунальники радять дотримуватися правил поведінки на оброблених ділянках, а саме: не заходити на траву та приділити особливу увагу гігієні відкритих частин тіла після відвідування паркової зони.

ФОТО – Власно

Читайте також:

  1. Сезон кліщів стартував: коли в Броварах оброблятимуть парки та сквери

  2. «Підхопити» кліща: укуси, що можуть нести загрозу здоров’ю. Відео

  3. 21 червня – день літнього сонцестояння: цікаві факти та прикмети
  4. Україна та Молдова очолили світовий рейтинг загрози засухи. ІНФОГРАФІКА

Поділіться.

Залиште відповідь