У Броварській громаді зменшили рівень субсидій. Причини

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради перерахувало субсидії без урахування збільшених на 50 % соціальних нормативів, на які поширювалися пільги під час перебування Київщини в «червоній» зоні карантину. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомляє Броварська міська рада.

Як зазначають чиновники, за збільшені в 1,5 раза нормативи можна було отримати додаткові пільги на оплату централізованого постачання холодної та гарячої вод, водовідведення, електроенергії та природного газу для приготування їжі та підігріву води. Таку можливість для «червоних» зон карантину надав Кабмін своєю постановою ще в березні 2020 року.

Однак, у зв’язку зі скасуванням червоного рівня епідеміологічної небезпеки в Київській області з 23 грудня 2021 року, броварське управління соціального захисту населення перерахувала субсидії. Відтепер субсидії надаються без урахування збільшення соціального нормативу на 50 %.

На який обсяг поширюватимуться тепер субсидії

Таким чином субсидії, як і до карантину, надаватимуться відповідно до затвердженого порядку в такому розмірі: 3,3 куб. м на газову плиту (приготування їжі), 5,4 куб. м на газову плиту (приготування їжі і підігрів води), 10,5 куб. м на газову плиту і водонагрівач.

На постачання холодної води – 2 куб. м на особу за наявності та 3,6 куб. м на особу за відсутності централізованого постачання гарячої води. На постачання гарячої води – 1,6 куб. м на особу. За водовідведення – 3,6 куб. м на особу.

Субсидія на споживання електроенергії в будинках, обладнаних стаціонарними електроплитами, поширюватиметься тепер на 110 кВт х год на сім’ю з однієї особи + 30 кВт х год  на іншого члена родини. У будинках, не обладнаних стаціонарними електроплитами, – на 70 кВт х год на сім’ю з однієї особи + 30 кВт х год  на іншого члена родини.

Фото – Володимирець.City

Читайте також

  1. Грошима за вакцинацію можна буде оплатити комуналку: хто зможе скористатися
  2. В НБУ прогнозують зростання цін на електрику до 25 % на рік
  3. COVID-19: число хворих у Броварській громаді зросло вдвічі. Почалася 4-та хвиля пандемії?
Поділіться.

Залиште відповідь