У липні на АЗС зникнуть обмеження пального «в одні руки» – нардеп Герус

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В Україні через повномасштабне російське вторгнення були труднощі з постачанням пального для автомобілів, однак владі вдалося оперативно подолати кризовий період. Не виключено, що найближчим часом ліміти на заправку дизеля та бензину, які вводилися на АЗС, будуть зняті. Про це у вівторок, 28-го червня, в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив народний депутат Андрій Герус під час брифінгу.

За його словами, ліміти на заправках в Україні скасують уже у липні, адже за поточний місяць (червень) на український ринок зайшло понад 600 тисяч тонн нафтопродуктів із Європи. Із них 400 тисяч тонн – дизельне паливо, а ще 200 тисяч – бензин.

Герус зазначив, що це в цілому говорить про стабілізацію ситуації на заправках України, однак місцями є певні складнощі.

«У центрі та на сході країни поки маємо певний дефіцит, але на заході вже навіть черги на заправках відсутні. У липні українські автомобілісти зможуть заправлятися будь-яким обсягом. Однак, влада закликає українців відповідально споживати нафтопродукти та без особливої потреби не витрачати їх», – сказав народний депутат.

За словами Геруса, Україна напрацювала план постачання палива та логістику з різних європейських країн, тому план росіян по створенню в нашій країні кризи остаточно провалився.

ФОТО – Українські новини

Читайте також:

  1. Завищені ціни на пальне: в Україні почалися перевірки АЗС

  2. Перші угоди АЗС на поставки пального без держрегулювання цін: скільки коштуватиме

  3. На яких АЗС у Києві та Броварах є бензин: онлайн-карта

  4. В Україні вчергове здорожчало пальне: які ціни на АЗС

Поділіться.

Залиште відповідь