У МОЗ пояснили, коли учнів шкіл переведуть на «дистанційку»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Інформація в соціальних мережах щодо запровадження дистанційного навчання на території всієї України є недостовірною, повідомляють у Міністерстві освіти і науки України. Зазначається, що навчальний процес може організовуватися за одним із трьох можливих сценаріїв. За двома із них можливе переведення на дистанційне навчання.

Як указано в повідомленні, форма навчання в закладах освіти може змінюватися в кожному регіоні залежно від епідситуації: «Навчальний 2021-2022 рік в Україні розпочався у звичному форматі – діти розпочали відвідування садочків, шкіл, а студенти – закладів вищої освіти. Однак, варто розуміти, що наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, зокрема на COVID-19. Отже, залежно від особливостей епідемічної ситуації, в кожному регіоні форма навчання здобувачів освіти всіх рівнів може змінюватися».

Зазначається, що навчальний процес може організовуватися за одним із трьох можливих сценаріїв:

«Зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності)

Відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі. Однак варто пам’ятати про протиепідемічні заходи, затверджені постановами головного державного санітарного лікаря України для дошкільних закладів та закладів освіти.

«Жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності)

Відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80% персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та дотримання протиепідемічних вимог. Рішення про організацію освітнього процесу ухвалює педагогічна рада навчального закладу в межах чинного законодавства.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності)

Відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80% персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання відбувається в інших формах, зокрема дистанційно.

У МОЗ закликали освітян дотримуватися протиепідемічних заходів і обрати щеплення як один із найефективніших засобів профілактики поширення коронавірусної інфекції.

ФОТО – Цензор

Читайте також:

  1. Перше вересня у школі №7: без «лінійки», але з новим дахом. ФОТО, ВІДЕО

  2. Броварська школа №5: про День знань і готовність до нового навчального року. ФОТОРЕПОРТАЖ

  3. У школах Броварської ОТГ запровадять електронні журнали та щоденники. ПРЕЗЕНТАЦІЯ

  4. У броварських навчальних закладах планують запровадити «картку школяра». Думка директорів

Поділіться.

Залиште відповідь