Трибуна – Бровари

У школах Броварської ОТГ запровадять електронні журнали та щоденники. ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 1-го вересня в школах Броварської ОТГ запровадять інформаційно-комунікаційну систему «Єдина Школа». Про це стало відомо з допису міського голови у Фейсбуці. Як пояснила «Трибуні-Броварів» заступниця начальниці управління освіти і науки Броварської міськради Тамара Стельмах, наразі броварські заклади освіти наповнюють цю систему інформацією.

«Інформаційно-комунікаційна система «Єдина Школа» вже працює в багатьох містах України. Маємо надію, що до початку навчального року в нашій ОТГ запрацює цей електронний помічник», – повідомила Тамара Стельмах.

Зазначимо, що сьогодні, 22 червня, на черговій сесії Броварської ОТГ на розгляд депутатів виносились зміни до Програми розвитку системи освіти громади. На відповідні заходи додали 1,921 млн грн. Про це йдеться в проєкті рішення. Минулого тижня документ схвалили «гуманітарна» та «бюджетна» постійні депутатські комісії, а також погоджувальна рада.

Поточні ремонти в школах: кому скільки дістанеться з перерозподілу коштів

Саме 1,2 млн грн у межах програми піде на запровадження інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи «Єдина школа». Нововведення передбачає запровадження електронних журналів і щоденників у закладах освіти.

Детальніше про можливості та функціонал інформаційно-комунікаційної системи «Єдина Школа» можна ознайомитися з презентації.

Колаж – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Поточні ремонти в школах: кому скільки дістанеться з перерозподілу коштів

  2. У школах броварської громади пролунав останній дзвоник

  3. Що їстимуть учні в школах: МОН затвердив нове меню. ФОТО, ВІДЕО

  4. У броварських навчальних закладах планують запровадити «картку школяра». Думка директорів

 

 

 

Поділіться.

Залиште відповідь