У Великій Димерці урочисто відкрився Центр надання адміністративних послуг

Pinterest LinkedIn Tumblr +

2-го липня у Великій Димерці урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Великодимерської селищної ради. Про це йдеться на сайті Броварської РДА.

У повідомленні зазначається, що тепер мешканці Великодимерської ОТГ не їздитимуть до Броварів та Києва аби зареєструвати акти цивільного стану — народження дитини, шлюб, смерть людини, оформити житлову субсидію, отримати державну допомогу, консультації щодо пенсійних послуг чи державної служби зайнятості. Всі ці та інші послуги можна буде отримати за адресою: смт Велика Димерка, вул. Промислова, 28. Охочі зможуть отримати до кількох послуг одночасно.

Зазначимо, що свою діяльність ЦНАП у Великій Димерці розпочав близько року тому, проте урочисте відкриття відбулося саме сьогодні, 2-го липня.

ЦНАП Великодимерська ОТГ, фото - Броварська РДА

ЦНАП Великодимерська ОТГ, фото - Броварська РДА

ЦНАП Великодимерська ОТГ, фото - Броварська РДА

Очільниця новоствореного ЦНАПу Аліна Плющ представила гостям нові приміщення з сучасним обладнанням.

«Передбачається, що ЦНАП матиме тісну співпрацю з Великодимерською селищною радою, Броварською райдержадміністрацією, державними органами юстиції, Державною міграційною службою, Міністерством соцполітики, Київською ОДА, Пенсійним Фондом, Держгеокадастром та іншими державними органами», – зазначається на сайті Броварської РДА.

«Трибуна-Броварів» нещодавно повідомляла, що Кабінет міністрів розподілив між 165 громадами 231 млн грн фінансової допомоги на модернізацію центрів надання адміністративних послуг.

На обладнання та облаштування ЦНАП із державного бюджету Броварська громада отримає 264 тис. грн. Згідно з оприлюдненим переліком громад, які отримають фінансову допомогу на розвиток ЦНАП, Великодимерська громада не значиться.

У відкритті Центру адміністративних послуг взяли участь керівництво громади, делегація Броварської районної державної адміністрації на чолі з керівником апарату райдержадміністрації Андрієм Супруном, а також представники Київської обласної державної адміністрації.

ФОТО – Броварська РДА

Читайте також:

  1. На обладнання та облаштування ЦНАП у Броварській ОТГ уряд виділить кошти

  2. Які послуги можна отримати в броварському «Прозорому офісі»: ПЕРЕЛІК  

  3. У «Прозорому офісі» Броварів реєструватимуть авто та видаватимуть посвідчення водія

  4. У Княжичах та Требухові працюватимуть державні реєстратори

Поділіться.

Залиште відповідь