Україна четверта в Європі за кількістю нових випадків COVID-19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Днями в країнах Європи зареєстрували майже 200 тис. заражень COVID-19. Водночас Україна опинилася на 4-му місці серед інших держав цієї частини світу, а також на 8-му – з-поміж усіх країн Землі. Про повідомляє Українська правда з посиланням на Worldometers.

Як ідеться в наведеній статистиці, у світі за останню добу підтверджено 454 847 нових випадків зараження коронавірусом, зокрема 179 481 нових хворих зафіксовано в країнах Європи.

У Європі лідерами антирейтингу за кількістю нових випадків COVID-19 є Італія, Франція, Польща та Україна. У відповідному світовому антирейтингу наша країна наразі на 8-му місці.

Наразі загалом у світі діагностовано 116 млн випадків зараження коронавірусом, 91 мільйон хворих вже вилікувалися. Підтверджено 2,62 млн смертей від COVID-19. Продовжують боротися з хворобою – понад 21 млн людей.

У Київській області за минулу добу зафіксували 552 нових випадки, зокрема 10 – у Броварах, у тому числі в 1-єї дитини. А за позаминулу добу – 913 випадків. Серед них у Броварах – 7.

Читайте також

  1. ВООЗ схвалила однодозну вакцину від Johnson & Johnson для екстреного застосування
  2. Як записатись на вакцинацію проти COVID-19? Алгоритм дій. ВІДЕО
  3. У Броварах значно зросла кількість хворих на Covid-19 – керівники медустанов міста
Поділіться.

Залиште відповідь