Україна отримала ще 159 тис. доз вакцини CoronaVac. Скільки дістанеться Броварам?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У вівторок, 21 вересня, Україна отримала 159 тисяч доз вакцини китайського виробництва CoronaVac у рамках програми COVAX. Партію доставив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

У МОЗ зазначають, що вакцина CoronaVac (Vero Cell [Інактивована]) схвалена Всесвітньою організацією для екстреного використання. Як і інші вакцини та товари в рамках COVAX, Україна отримує цю партію безоплатно.

Разом із цим постачанням, на сьогодні ЮНІСЕФ доставив 4 485 510 доз вакцин різних виробників (Pfizer, Moderna, AstraZeneca та CoronaVac) від імені COVAX.

Як відомо, CoronaVac – це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech. Препарат містить у своєму складі неактивний («знешкоджений») вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет.

«В Україні зростає рівень захворюваності на COVID-19, а 98% госпіталізованих — невакциновані. Надзвичайно важливо, щоб якомога більше українців вакцинувались вже сьогодні, аби захистити себе від важкого перебігу COVID-19, госпіталізації та смерті. Завдяки, в тому числі, нашим партнерам, українці мають доступ до вакцини», — сказав головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін.

Скільки ж вакцин CoronaVac дістанеться Броварам? Це запитання «Трибуна» поставила очільнику броварської первинної медицини Ігорю Кравцову.

«Якщо в Україну привезли, значить дадуть і нам. Але яку кількість – невідомо. Ще не було наказу розподілу. Можливо він буде сьогодні»», – відповів Кравцов.

Також він зазначив, що наразі наше місто і без цієї партії повністю забезпечене вакциною виробництва CoronaVac.

ФОТО – Слово і діло

Читайте також:

  1. В Україні дозволено комбінувати вакцини Moderna та Pfizer – МОЗ

  2. COVID-19: Уряд продовжив карантин. Кількість виїздів у Броварах на підозри зросла майже втричі

  3. МОЗ переглядатиме норму щодо 80%-ї вакцинації освітян. ВІДЕО

  4. У МОЗ пояснили, коли учнів шкіл переведуть на «дистанційку»

Поділіться.

Залиште відповідь