МОЗ переглядатиме норму щодо 80%-ї вакцинації освітян. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство охорони здоров’я України має намір переглянути норму щодо 80%-ої вакцинації педагогів для роботи в «жовтій», «помаранчевій» і «червоній» зонах. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю медичному експерту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Катерині Булавіновій.

«Зараз норма про вакцинацію 80% персоналу шкіл переглядається. Ми розуміємо, що часу, який ми виділили на вакцинацію педагогів, попри механізм роботи мобільних бригад чи вакцинальні пункти на території навчальних закладів, недостатньо, педагоги вакцинуються повільними темпами. Тому зараз ми цю норму будемо трохи полегшувати. Полегшення полягатиме в тому, що в «жовтій» і «помаранчевій» зонах ми будемо рахувати 80% вакцинованих першою дозою вакцини», – зазначив Ігор Кузін.

За словами Кузіна, у «червоній» зоні школи зможуть працювати не дистанційно за умови 80% вакцинованих двома дозами вчителів.

Головний санлікар закликав учителів вакцинуватися активніше і висловив сподівання, що батьки чинитимуть певний тиск у цьому питанні.

Як зазначають у КОДА, на Київщині мобільні бригади вакцинуватимуть від COVID-19 педагогів у школах.

«Графік вакцинації педагогів по кожному закладу освіти на Київщині вже сформували. Згідно з планом, до навчальних закладів виїжджатимуть мобільні бригади, які й проводитимуть щеплення», – йдеться у повідомленні.

Щоб не втручатися в освітній процес, виїзди організовані в другу половину дня після закінчення занять.

Наразі на Київщині вакцинувалося 56 647 освітян. 25 661 працівник пройшов повний курс вакцинації проти COVID-19.

ФОТО – Українські новини

Читайте також:

  1. У школах Броварської громади з 90 вакансій не закрито четверту частину

  2. Перше вересня у школі №7: без «лінійки», але з новим дахом. ФОТО, ВІДЕО

  3. У МОЗ пояснили, коли учнів шкіл переведуть на «дистанційку»

  4. МОЗ затвердило нові карантинні правила для дитсадків та шкіл

Поділіться.

Залиште відповідь