Трибуна – Бровари

Українських таксистів зобов’яжуть встановити касові апарати

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Верховній Раді наприкінці січня мають зареєструвати законопроєкт, який покликаний вивести роботу таксі з тіні. Він запровадить обов’язкове встановлення касових апаратів в авто. Якщо законопроєкт ухвалять, то видаватимуть чеки не таксисти, а диспетчери служб таксі, повідомляє Громадське радіо.

Про це в ефірі Громадського радіо розповів економіст, координатор експертних груп Економічної експертної платформи Олег Гетман.

«Усім пасажирам видаватимуть електронні чеки, вони приходитимуть на телефон, але відправлятимуть їх не водії таксі, а інформаційні диспетчерські служби, які і так надсилають нам усім SMS. Тобто, додатково приходитиме ще одне повідомлення – так званий е-чек. Це буде фіскальний чек. Таким чином весь цей сектор буде контрольований і всі ті, хто перебуває в тіні, вийдуть із неї, бо всі обороти контролюватимуться через контроль інформаційно-диспетчерських служб», – пояснив економіст. 

На думку експерта, таке регулювання є позитивним, адже сьогоднішнє регулювання таксі вже передбачає встановлення фіскальних апаратів, проте далеко не всі таксисти це зробили. «95% таксистів зараз не користується РРО і взагалі не реєструються навіть як ФОПи», – додає Олег Гетман. 

Наразі положення законопроєкту узгоджуються з Міністерством інфраструктури.

Читайте також

  1. Тарифи, за якими броварські таксі возитимуть у новорічну ніч
  2. Конкурент Uklon, Bolt та Uber: в Україну заходить китайська служба таксі
  3. Не поділили таксі: у Броварах конфлікт між чоловіками закінчився стріляниною. ФОТО
  4. Суворий карантин: послуги таксі в столиці зросли. А в Броварах?
  5. Для ФОПів із 1 січня вводять касові апарати. Які штрафи за порушення
  6. Касові апарати, електронний чек, «кешбек» та штрафи: Президент підписав два закони щодо бізнесу
Поділіться.

Залиште відповідь