Усі станції київського метро обладнали доступними дефібриляторами. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У пасажирських зонах на всіх 52 станціях Київського метрополітену розмістили автоматичні дефібрилятори. Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства «Київський метрополітен».

«Тридцять три одиниці обладнання, що знаходилися в касах підземки, переміщено на платформи та в касові зали для вільного доступу пасажирів. Місця монтажу обговорювали з Всеукраїнською радою реанімації», – повідомила пресслужба Київського метрополітену.

За даними підземки, торік Київський міський центр громадського здоров’я закупив 52 одиниці обладнання (по одному для кожної станції) та передав на баланс метро. Із них 19 було змонтовано у місцях, визначених авторами громадського бюджету «Реаніметро».

У березні повідомлялось, що з початку року у столичній підземці 6 разів застосовували встановлені там дефібрилятори.

22 березня вдалося врятувати життя 56-річного пасажира. Рятівником виявився поліцейський, співробітник Управління поліції в метрополітені Олександр Рашевський, який зумів ефективно застосувати дефібрилятор.

Дефібрилятори з’явились у метрополітені з ініціативи активістів «Реаніметро». Вони наполягали, що дефібрилятори повинні бути доступними кожному пасажиру, тож встановлювати їх слід на платформах. Метрополітен раніше відмовлявся це робити, аргументуючи тим, що піклується про цілісність дефібриляторів. Нині це рішення переглянули.

ФОТО – Київський метрополітен

Читайте також:

  1. У київському метро дозволили безкоштовно перевозити спортивний інвентар

  2. Із 1 квітня в київському метро не діють «зелені» картки

  3. Метро в бік Броварів не будуватимуть – Київгенплан

  4. У київському метро встановлено перший годинник, що показує час до прибуття потяга

Поділіться.

Залиште відповідь