Вміст нітратів перевищено: вода із 4-х колонок не відповідає санітарним нормам

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У чотирьох громадських колодязях у різних частинах Масиву встановлено завищений вміст нітратів. У трьох із них також перевищений рівень жорсткості води. Про це йдеться у «свіжих» висновках броварського районного відділу лабораторних досліджень.

Як зазначають у відомстві, минулого тижня фахівці відділу провели планові моніторингові дослідження якості питної води із громадських колодязів міста. За санітарно-хімічними показниками встановлено завищений вміст нітратів та жорсткості води за адресами:

  • по вул. Михайла Грушевського, 17/1 (вміст нітратів 67,9мг/дм3, жорсткість 13,2 ммоль/дм3);
  • по вул. Героїв Небесної Сотні, 5 (вміст нітратів 67,9мг/дм3, жорсткість 10,7 ммоль/дм3);
  • по вул. Гагаріна, 29 (вміст нітратів 60,0 мг/дм3);
  • по вул. Симона Петлюри (вміст нітратів 53,6 мг/дм3, жорсткість 13,1 ммоль/дм3)

У відділі лабораторних досліджень зазначають, що, відповідно до чинних норм, вміст нітратів не повинен перевищувати 50 мг/дм3, а рівень жорсткості води має становити не більше 10 ммоль/дм3.

Відповідно до звіту установи, загалом минулого тижня фахівці відібрали 7 проб води, які перебувають у роботі. Їх мають дослідити як на санітарно-хімічні, так і на мікробіологічні показники.

Зазначимо, у липні цього року КП «Броваритепловодоенергія» перевірило якість води у чотирьох міських бюветах. За результатами досліджень на різноманітні показники, комунальники встановили лише одне відхилення від норм – перевищення вмісту заліза у воді з бювету по вул. Короленка.

Поділіться.

Залиште відповідь