Найбільший перевізник сміття у Броварах – ТОВ «Селтік ТБО» для перерахунку за надання послуг вимагає окрім депутатськіх актів, ще й довідку від прикордонної служби. Чим зумовлені скарги містян та чи дійсно довідка необхідна?
За договором, оплата послуг із вивезення сміття ТОВ «Селтік ТБО» здійснюється з розрахунку на кількість зареєстрованих мешканців у приміщенні.
Так, якщо кількість людей, які фактично живуть на житловій площі, менша, можна подати на перерахунок вартості послуг. Підставою для цього є акт депутата вашого округу. Цим документом підтверджується, до прикладу, що у вас із зареєстрованих 5-ти чоловік у квартирі фактично проживають лише троє.
Сьогодні на оперативній нараді міський голова зауважив, що ТОВ «Селтік ТБО» вимагає, окрім депутатськіх актів, ще й довідку від прикордонної служби про те, що людина справді перебуває за кордоном.
Раніше було достатньо печатки в паспорті про перетин кордону, а зараз тим, хто отримав прихисток у країнах Європи, при виїзді не ставлять печатки у паспорт, тому вони не можуть підтвердити факт перетину кордону.
«Довідку справді вимагають. Згідно чинного законодавства, у переліку документів, які мають надавати особи, що виїхали за кордон, вона є. Але за домовленістю з містом вирішили, що тимчасово не будемо її витребувати, бо для людей це проблематично і не всі її можуть швидко одержати. Тож, щоб не ускладнювати життя нашим мешканцям, вирішили її поки що відмінити. Тобто, акти від депутатів вважатимемо остаточним документом без звернення до прикордонної служби та відповідної довідки», –повідомила журналістам «Трибуни» Ірина Федорченко – засновниця ТОВ «Селтік ТБО»
Загалом із першого січня мешканцям Броварів товариство зробили понад 10 тисяч перерахунків на суму близько 450 тис.грн, додала Ірина Федорченко.
Читайте також:
- На Броварщині побудують комплекс для сортування і переробки сміття
- Броварська і Бориспільська громади побудують спільний завод із сортування і переробки сміття. Що вже зроблено
- Броварська і Бориспільська громади обиратимуть директора спільного КП «ЕКО-СІТІ» з сортування і переробки сміття
- Що входить у комплект обладнання електронних замків у тимчасові укриття Броварів, які обійдуться місту в 4 млн грн
