За спецсистемою пенсії українців зростуть до 7 тис. грн – Міністерство соцполітики

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Пенсія українців зросте з 3,5 тис. до 7 тис. грн – про це заявила міністр соціальної політики України Марина Лазебна. Для цього міністерство розробило спеціальну систему. Лазебна презентувала свій план під час наради, повідомляє пресслужба Офісу Президента.

За словами Лазебної, розроблена міністерством система передбачає, що дефіцит Пенсійного фонду не зростатиме і це дозволить збільшити розмір пенсій у 1,5-3 рази. Також, як зазначає міністерка, зміна  філософії пенсійного забезпечення дозволить людині самій накопичувати собі на пенсію.

«Середня пенсія зросте з 3,5 тисячі до 7 тисяч гривень. Пенсійні кошти, накопичені за трудове життя, переходитимуть у спадщину. Добре, якщо в людини нарешті з’явиться можливість мати альтернативні джерела отримання пенсійних виплат», – каже Лазебна.

Президент України Володимир Зеленський додав, що держава має забезпечити старше покоління українців гідними пенсіями.

«Україна має стати країною, де зручно та затишно всім. Старше покоління має бути забезпечене гідними пенсіями. Ми маємо допомагати малозабезпеченим і соціально, і мотивувати до офіційного працевлаштування», – зазначив президент.

ФОТО – ПФУ

Читайте також:

  1. Послуга «Е-пенсія»: тепер пенсію можна оформити через інтернет

  2. Із 1 березня підвищили пенсії восьми мільйонам українців

  3. Із грудня зросли пенсії, виплати з безробіття та аліменти

  4. Компанії страхування життя: основні страхи клієнта

Поділіться.

Залиште відповідь