За три доби на Броварщини патрульні наряди задокументували 32 нетверезих водії

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Із 18 до 21 липня правоохоронці спільно з представниками ДФТГ, органами місцевого самоврядування та військовими провели заходи із забезпечення правопорядку. Так, патрульні наряди перевірили 8 сіл Броварського району, де окрім того, що виявили автівки, які перебували в розшуку, нетверезого зі зброєю, задокументували і 32 факти керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.
Основна мета таких заходів – посилення безпеки громадян, профілактика правопорушень та запобігання незаконному обігу зброї, вибухівки і наркотичних речовин. Про це повідомляє поліція Київської області на своїй сторінці у Фейсбуці.
До відпрацювання в складі піших та мобільних патрульних нарядів було залучено понад 100 правоохоронців. Поліцейські перевірили села Плоске, Кулажинці, Перемога, Мокрець, Бервиця, Шевченкове, Світильня та Гребельки.
Під час відпрацювання правоохоронці перевірили близько 3 965 мешканців та понад 36 730 транспортних засобів. Виявили 2 транспортні засоби, що перебували в розшуку.

(Натисніть задля збільшення)

(Натисніть задля збільшення)
поліція Київської області, відпрацювання
Також поліцейські задокументували 32 факти керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння та виявили 2 транспортні засоби з порушенням порядку встановлення спецсигналів.
У селі Кулажинці правоохоронці виявили нетверезого 48-річного жителя, який мав при собі запал від гранати, патрони, канабіс та амфетамін. Встановлено, що чоловік вже мав проблеми із законом.
Фото – поліція Київської області 
Читайте також
Поділіться.

Залиште відповідь