ЗНО-2021: визначено порогові бали з шести предметів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Центр оцінювання якості освіти визначив порогові бали для тестів із англійської, іспанської, німецької, французької мов, математики та фізики. Про це повідомляють у пресслужбі Центру оцінювання якості освіти.

Члени експертної комісії Центру після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал тестів із іноземних мов таким, що відповідає 18 тестовим балам, з математики – 10,  фізики – 12.

18-го червня на інформаційних сторінках учасників розмістили результати ЗНО з іноземних мов та фізики за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань із яких зараховують як оцінку за ДПА). Результати ЗНО та ДПА з математики буде розміщено 19-го червня.

Відповідно до підрахунків Центру оцінювання якості освіти, мінімальний поріг не подолали:

  • з англійської мови – 10,68% учасників тестування;
  • з іспанської мови – 15,79%;
  • з німецької мови – 11,49%;
  • з французької мови – 8,94%;
  • з математики – 31,11%;
  • з фізики – 8,33%.

Учасники тестування ЗНО-2021 зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей з англійської, іспанської, німецької, французької мов, розмістили на інформаційних сторінках учасників 18-го червня, з математики розмістять – 19-го червня.

Засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» з української мови, української мови і літератури, історії України, біології відбудеться 24-го червня.

Також зазначається, якщо учасник помітив, що його правильну відповідь зарахували як неправильну, він може подати апеляційну заяву. Тоді його бланк відповіді перевірять вручну.

ФОТО – SmartNews

Читайте також:

  1. ЗНО з української мови та літератури в Броварах: коли, де і скільки учасників

  2. 10 червня відбудеться передостаннє ЗНО – з біології

  3. Коли додатково можна скласти ЗНО. ГРАФІК

  4. 10 тис. грн за успішне складання ЗНО – стипендії від президента України

Поділіться.

Залиште відповідь