Цими днями в Броварах продовжується масове щеплення населення вакцинами Pfizer-BioNTech, AstraZeneca та CoronaVac. Про це «Трибуні-Броварів» розповіла заступниця керівника броварської первинної медицини Віра Гребенець.
24-го червня повторно щепили вакциною Pfizer-BioNTech освітян Броварської громади, які отримали першу дозу 2-го червня. Сьогодні, 25-го червня, вакцинують працівників освіти, які вперше вакцинувалися 3-го червня. Завтра, 26-го червня, повторно вакцинуються освітяни, які щепилися 4-го червня.
Зі слів Віри Гребенець, 25-го червня вакцинація працівників освіти проводилась у ЗОШ №10, а 26-го червня відбувається в ЗОШ №2.
Всього двома дозами вакцини Pfizer-BioNTech вакцинуються 642 працівники освіти з Броварської ОТГ.
«23-го червня відділ освіти попередили про повторну вакцинацію», – зазначила Віра Гребенець.
Наразі мешканці Броварської ОТГ повторно щепляться вакциною AstraZeneca. 24-го червня другу дозу отримали 170 мешканців громади.
«3-4 липня в нас планується масове щеплення осіб, які отримали першу дозу вакцини CoronaVac 12-13 червня в спортивному манежі на вул. Гагаріна», – говорить Віра Гребенець.
Зі слів заступниці головного лікаря броварської первинки, вакцини CoronaVac достатньо, тому всі охочі мешканці Броварської ОТГ можуть прищепитися в будні з 09:00 до 13:00 в:
- амбулаторії №1, на вул. Олімпійська, 8-Б – тел. 067-409-03-32;
- амбулаторії №2, на бул. Незалежності, 12 – тел. 067-409-05-70;
- амбулаторії №7, на вул. Київська, 292, – тел. 067-409-14-38.
При собі мати:
- паспорт;
- ідентифікаційний код;
- декларацію сімейного лікаря.
ФОТО – 24 канал
Читайте також:
