Автозаправні станції підняли ціни на пальне

Pinterest LinkedIn Tumblr +

15-го червня середня ціна на пальне зросла. Про це повідомляє enkorr із посиланням на дані моніторингу консалтингової групи «А-95». Так, зростання цін стало результатом коригування вартості палив відповідно до постанови уряду про граничну торговельну націнку.

На зміну граничних цін відреагували, зокрема, мережі ОККО і WOG. Обидві компанії підняли ціну на дизельне паливо на 1,08 грн/л, до 28,99 грн/л. «Двійка» (А-92) та «п’ятірка» (А-95) звичайних марок на станціях цих мереж подорожчали на 24-90 коп./л, до 29,99 грн/л і 30,82 грн/л.

SOCAR підвищив ціну бензинів на 23-90 коп./л, дизпалива – на 1,5 грн/л, до 32,48 грн/л. У компанії заявляють, що дизпаливо, яке реалізовується, підпадає під категорію фірмового, ціни на яке не підлягають держрегулюванню.

При цьому в мережі KLO всі види палива подорожчали на 70 коп./л: «двійка» – до 29,99 грн/л, «п’ятірка» – до 29,99 грн/л, дизпаливо  – до 28,59 грн/л.

Нагадаємо, що в середині травня через запровадження урядом України граничного рівня торговельної надбавки на середню ціну бензину і дизельного палива, мережі автозаправних станцій (АЗС) WOG, ОККО, КЛО та Socar повідомили про тимчасове припинення продажу пального преміального класу.

ФОТО – Твоя машина

Читайте також:

  1. Чотири мережі АЗС призупинили продаж преміального палива

  2. Нелегальні АЗС та АГЗП в Броварах: їх закривають, а вони відкриваються

  3. Суд не запроторив за ґрати розбійників, які грабували АЗС, – поліція

  4. У Броварах затримали розбійників, що грабували АЗС. ФОТО, ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь