Бензин у каністру: одна з мереж автозаправок дозволила заправляти пальне на виніс

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Мережа автозаправних комплексів ОККО повернула можливість заправляти пальне в каністри. Про це повідомляє профільний портал enkorr із посиланням на компанію.

Також компанія повністю зняла обмеження на заправлення військових ЗСУ, волонтерів і великогабаритного транспорту (вантажні автомобілі, автобуси від 8 місць тощо).

У компанії зазначили, що решта клієнтів може заправити 40 літрів будь-якого пального або більше, залежно від індивідуальних лімітів. Ці ліміти кожен водій бачить у своєму персональному кабінеті програми Fishka.

«З огляду на попит, станом на сьогодні ми ще не бачимо можливості скасувати ліміти на заправку повністю, і в процесі збільшення запасів нафтопродуктів на АЗК ліміти пом’якшуватимуться», – зазначила керівниця департаменту корпоративних комунікацій мережі ОККО Ярослава Полякова.

Для клієнтів, які оплачують пальне за безготівковим розрахунком (талони, карти online, літри з гаманця Fishka), встановлено наступні ліміти:

  • бензин А92/А95/Pulls 95 – до 100 л;
  • ДП/Pulls Diesel – до 100 л;
  • автогаз – до повного бака.

У компанії нагадали, що згідно з правилами, що діють у мережі ОККО, один водій може заправитися лише за однією карткою Fishka.

Також повідомляється, що дозволено відпускати пальне для одного пасажира з одного авто і лише до каністри. Пальне пасажиру продають за його власною карткою Fishka.

ФОТО – Твоя машина

Читайте також:

  1. Українські мережі АЗС знизили ціни на автогаз

  2. У липні на АЗС зникнуть обмеження пального «в одні руки» – нардеп Герус

  3. Завищені ціни на пальне: в Україні почалися перевірки АЗС

  4. Перші угоди АЗС на поставки пального без держрегулювання цін: скільки коштуватиме

Поділіться.

Залиште відповідь